Ново
Заптивка Заптивка Кафемат Заптивка силиконски 2cup 3cup 6cup 9cup или 12cup Гума

Заптивка Заптивка Кафемат Заптивка силиконски 2cup 3cup 6cup 9cup или 12cup Гума

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 477.92

Спецификации : *Боја : Бела*Материјал за гумена заптивка : Силикон*Внатрешен дијаметар На Гумена заптивка : 42мм/50мм/54мм/63мм/73мм*Надворешен дијаметар На Гумена заптивка : 55мм/64мм/70мм/79мм/87мм*Големина (опционално) : 2 чаша/3 чаша/6 чаша/9 чаша/12 чаша содржина : 1*Мока гумена заптивка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. * Лесно заменете и инсталирајте . *Издржлив,мек силиконски материјал. * Функција : Одговара за садови за еспресо . * Карактеристики меки и флексибилни . *Нетоксичен,без мирис и издржлив.

Главните својства

Избор на купувачот

Главни Карактеристики : Часовник за Учење геометрија : доаѓа со 12 отстранливи блокови и 12 парчиња број в

Овие Трендови Меѓународни Волшебничкиот Свет : Хари Потер Равенклоу Илустрирани Куќа Логото Ѕид Посте�

Овие Трендови Меѓународни АнабелНајде Вас Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметни

100% Текстил Синтетички ѓон Универзален Систем За Врзување Горниот дел од полиестерската мрежа подготве�

Дијаметарот од 0,018 во 0,45 мм обезбедува возбудливите борби да завршат добро Неуспехот да се фати риба е о�

Овие Трендови Меѓународни ФелиситиЕден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни умет

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Пролетта на кутијата не е потребна 2 Цврсто дрво 3 Должина на гаранцијата : 5 години 4 Подне

Без разлика дали барате трендовски бохо, југозападен шик или испробан и вистински традиционален, Вкусн�

• Само Додаток, Телефонот Не Е Вклучен.• Силна заштита : двослоен дизајн на компјутерска тврда обвивка �

Нанас омилен подарок за Новороденчиња од баба за нејзиниот внук или внука со слатки стрели...

Овој Жив Доказ Совршен Третман за Стилизирање на Денот на Косата 5во1 Е најдобриот производ за оштетена �

Клучните синџири / клучните прстени на НЕОНБЛОНД се уникатен и совршен подарок, идеален за клучеви од к

Роузбум, Џети 14х12 Златно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Мат Музеј Насловендобар раз

Опис Со супер удобна текстура, ќе ви се допадне многу со креативни дизајн Кутијата за бонбони за дипломи

Кухас Играчки Бебе РК Мотор Ладилник СО Двојни Вентилатори 5 V Алуминиумски Ладилник Одговара 540 550 3650 F540

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен квадратен апстрактен канталоп, килими од портокал

Ткаенина : Pufabric : P: Долна должина 19, висина 15, дебелина 7, може да стави мобилен телефон од 5,5 инчи, богатств

Овој електромагнет на променливиот вентил на моторот (VVT) е прецизно дизајниран за да одговара на вклопу

Комплетирајте го вашиот изглед со стил со овој прекрасен пар обетки со обрач од 14 каратно жолто злато Ов

Ние користиме природни скапоцени камења; може да очекувате мала варијација во секое сечење и кабохони...

За Ноќта на вештерките : можете да го користите овој голем банер за Ноќта на вештерките за разни и исто т�

Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да и

Опис : совршено се вклопува на врвот на вашата суета маса за чување на вашиот накит како полица за накит.�

Scroll