Ново
Женски Кардиган Со Долги Ракави Врвна Мода Секојдневна Разноврсна Маица Блуза Женски Кошули Краток Ракав Под Кошули Женски Блузи За Жени Кошула Со Кратки Ракави С?

Женски Кардиган Со Долги Ракави Врвна Мода Секојдневна Разноврсна Маица Блуза Женски Кошули Краток Ракав Под Кошули Женски Блузи

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Овој врв е изработен од висококвалитетен материјал . Ткаенината е многу мека удобна и еластична, што ја прави лесна и идеална за лето.Манжетна со долги ракави, печатење во риги, три бои црна бела црвеноказна/Плажа/Забава/Работа/Надвор/Обично.Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 € женски врв. Големина шема : . Големина : С Биста : 105см/41.34" Раглан Ракав : 71см/27.95" Предна Должина : 67см/26.38"Големина : М Биста : 110см/43.31" Раглан Ракав : 73см/28.74" Предна Должина : 69см/27.17"Големина : Л Биста : 117см/46.06" Раглан ракав : 75см/29.53" предна должина : 71см/27.95"големина : xl биста : 124см/48.82" Раглан Ракав : 77см/30.31" предна должина : 72см/28.35" овој врв Е изработен Од Висококвалитетен Материјал . Ткаенината е многу мека удобна и еластична, што ја прави лесна и идеална за лето. Стил : Секојдневен. Материјал : Полиестер. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Повод : Секојдневно.

Главните својства

Избор на купувачот

Тоа е совршена основна маичка што може да се напика во вашиот омилен тексас, во комбинација со хеланки и�

98" должина : 72см / 28.Големина : S Биста : 85cm / 33.46"Shoulder : 39cm / 15.20" должина : 70см / 27.75" Ракав : 62cm / 24.02"Length : 67cm / 26.46" Р�

Женска Мода V Вратот Три Четвртини 3 / 4 Ракави Маица Есенска Блуза Блузи Дуксер карактеристики : 1.It израб

плочи од камено палто епоксиден комплет бургундски блузи за жени блузи за вежбање за жени плетени блузи

ЗАБЕЛЕШКА : : 5 XГолеми САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 128cm / 50.37 "Ракав : 46см / 18 Големина : : ХГолеми С

Летен Заштеди Клиренс 2022 Фонвун Женски Летни Блуза Со Кратки Ракави Врвови На Кошули Секојдневна Лабав�

Женска Кошула Маици Краток Ракав ВВратот Маица Печатење Маица Блузи Блуза Подарок За Жени Функција : 1 У�

Женски Голем Лабав Принт Шифон Кардиган Крема За Сончање Палто Блуза На Плажа Блузи ве Молиме проверете

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Појавување : обичните врвови за женски модни удобни ес

миење машина што се мие со ладна вода препорачана, не бели, не се железни, висат или линија за да се исуша

Големина : М Биста : 94см / 37 Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изг�

Scroll