Ново
Женско Лето Еднобојно Тркалезно Копче За Вратот Плисирани Врвови Со Кратки Ракави

Женско Лето Еднобојно Тркалезно Копче За Вратот Плисирани Врвови Со Кратки Ракави

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Големини НА САД : оваа туника е достапна Во Мали/сад 4-6, Средни/сад 8-10, Големи/САД 12-14, Х-Големи/САД 16-18, ХХ-Големи/САД 20-22 и 3Х-Големи/САД 24.Ткаенината е еластична, лесна и мека, што ја прави удобна за носење. Прилика : Оваа разноврсна туника е погодна за различни прилики, вклучувајќи обични излегувања, патувања, секојдневен живот, забави, канцеларија, училиште, дом и празници.

Главните својства

Избор на купувачот

Мажи Денот На Вљубените Писмо Срце Печатење Маица Краток Ракав Блуза Маица Можеме да гарантираме дека ц

71" предна должина : 81см / 31.37" ракав : 74cm / 29 [Големина] : ткаенината на овој производ е еластична Повлечете г�

Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа МатеријалПамучен Спандекс ПоводУдобно И Лабаво Секојдн�

Мажи Секојдневен Кружен Врат Популарно 3д Печатење Дигитално Знаме Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Рак

Женски Секојдневен Печатен Кружен Врат Лабави Врвови За Маици Со 3 / 4 Ракави : Карактеристики : Обични Вр�

Мажите Јака Кошула Печатени Повик Долги Ракави Превртување Јака Блуза Кошули Карактеристики : Изработе

Затворање на копчето Машина За Перење табела : Големина : М Биста : 112см / 44.09" Рамо : 54см / 21.26" Должина : 75см /

Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блузак

За Оваа Ставка ①КАРАКТЕРИСТИКА : Меки врвови со долги ракави.Лабавите и удобни врвови се изработени од �

Дизајн : цветните хаваи кошули без ракави имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, тр

Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL.Материјал : Памук И Полиестер, разни бои за избор.Прилика : дневно, забава, р

Пакет Вклучувајќи 1x Блуза Само Големина : S5 XLHigh Висок Квалитет 100% Сосема Ново!!!ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме спор

Редовнофит.Ве молиме имајте предвид дека различните бои имаат различни детали за големината.Стилска фо

(ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се Занимава Голема Промоција! Женска Мода 2023, Летни Фустани За Жени 2023, Лет�

Големина : ХХХХХХЛ Големина Големина : XXL Големина.18 "Ракав : 68см / 26.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роде�

Големина : М Големина : Средни САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см / 41.73" Рамо : 47см / 18.50" Ракав : 18см /

Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложувањ�

€Премиум Материјал ● Женска облека, секојдневни врвови за жени, летна зимска пролетна облека, изработе

27" Должина : 72см / 28 ✿Карактеристики : женските врвови отпечатени со цветни дезени или цврсти бои, класич�

Женска Кошула, Девојка Летна Блуза Полиестер Удобен Секојдневен Краток Ракав За Канцеларија Тип 4, Тип 5,

Здраво, добредојдовте во нашата продавница!Должина на ракавот : Тип На Ракав Со Долги Ракави : Редовно Де

Сезона : Четири Сезони Пол : Мажи Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава Материјал : Полиестер Тип На Шем�

Летни Машки Спортови За Дишење Голф Со Кратки Ракави Машки Патент Обичен Врвен производ атрибути : Мека

82 "Ракав : 24см / 9.27" Рамо : 50см / 19 Големина : Л Големина.05 "Должина : 79см / 31 Дебелина : Стандард.87 "Должина : 75см

Должина на ракавот : долги ракави јака : Тркалезен декстил : Y2 K стил материјал : должина на Полиестерски в

краток ракав блузи хенли краток ракав блузи за жени фустан краток ракав врвот за жени обичните краток р�

Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дневна, Деловна, Свадба, Забава Материјал : Тип На Полиестерпете�

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Цврсти Блузи, Маица За Вратот На Екипажот, Маица Со Кратк�

38"големина : xxxl Сад : 14 Велика Британија : 18 еу : 44 биста : 120 CM / 47.86" должина : 62см / 24.56"големина : ххххххл САД :

Scroll