Ново
Баси Фиоки Вертикална Заклучување Поднесување Кабинет, Кит

Баси Фиоки Вертикална Заклучување Поднесување Кабинет, Кит

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

ХОН Мобилни Пиедестали Обезбедува комерцијален квалитет на канцеларијата со прифатлив буџет. Челична конструкција за секојдневна употреба. Интегрираните рачки создаваат чист изглед. Суспензиите на фиоката со челични топчести лежишта работат лесно и тивко. Формат На Датотека/Датотека. Количина На Фиока : 2; Конфигурација На Фиоки : Датотека; Индикатор За Механизам Против Совет : Да; Боја : Кит.Обезбедува комерцијален квалитет на канцеларијата со прифатлив буџет. Челична конструкција за секојдневна употреба. Интегрираните рачки создаваат чист изглед. Суспензиите на фиоката со челични топчести лежишта работат лесно и тивко.Број На Фиоки : 2глобален Тип На Производ : Вертикални Кабинети За Датотеки За Пиедестали Конфигурација На Фиоки : Индикатор За Механизам Против Врв : Yes Color(и) : Семејство На Putty Color : Индикатор За Под-Тип На Beigepedestal : Броење На Постамент : 1педестална Ориентација : Лево/Десно Типови На Пиедестал : Самостојно : Целосна Висина Вкупна Ширина : 15"Вкупна Длабочина : 20"севкупна висина : 28"Основен Материјал : Челичен Материјал : Индикатор За Челик : Детали За Јескастер : четири Ненаклучувачки Вртливи Тркалца/стапала индикатор : Нодокумент Големина Сместување : Легално; Фиока За Фиоки Со Букви-Фиока За Датотеки : 14"длабочина на фиоката-Фиока За Датотеки : 18"Висина На Фиоката-Фиока За Датотеки : 11"Индикатор За Биоразградливост На Производот : Нпроизвод индикатор за компостабилност : Стандарди за неусогласеност : Ги Исполнува Или Ги Надминува Стандардите За Изведба На Иста Процент На Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите : 0% Пост-Потрошувачки Рециклирана Содржина Проценти : 0% вкупно Рециклирана Содржина Проценти : 0% Специјални Карактеристики : Формат На Датотека/Датотека Поддржана Од Ограничената Петгодишна гаранција На Мон. 20" х 15" х 28 " - 2 х Фиока за Датотеки(И) - Материјал : Челична Рамка, Челичен Топчест Лежиште-Завршница : кит. HON F/F Мобилни Пиедестал Датотека.

Главните својства

Избор на купувачот

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

Зависни, динамични и предодредени да бидат омилени, Terra 29 "Inseam Затворање : копче и поштенски мува Џебови :

Одликувајќи се со оригиналната усна на Flatfish, маснотијата на Worden е дизајнирана да ги надмине сите стари о

Лесен стил за носење и за inубување во, фустанот за џемпери на Боемјан Роуз го има изгледот на вашиот омил

Вашето мало девојче ќе сака да оди на плажа или базен во удобноста на ова официјално лиценцирано тролов�

Линсинг, спиење, игри . без оглед на денот (или ноќта), нека го пушти во врвната удобност на панталоните за

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Трим од зелена салата му дава на овој долг ракав од Гаранималс мода напредна завршница што ќе ја сака...

Најдоброто од основите! Со силуета на вратот од лажичка и удобна текстура со ребра, овој класичен резерв

Комплет за надградба на сопирачката за еволуција на сопирачката Z23 со дебеломер го прави едноставна и ц�

Подобрете го вашиот декор на отворено во есенски пердув бес! Колекцијата на дизајни на дизајни на дизај�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Композиторот Марк Корвен и јас развивме кратенка што работиме заедно на вештерката Ова го натера сораб�

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во оваа супер симпатична поли плетена наметка в

Scroll