Ново
Дејко Одговара изберете: 2005-ФОРД ПЕТСТОТИНИ, 2005-ФОРД СЛОБОДЕН СТИЛ

Дејко Одговара изберете: 2005-ФОРД ПЕТСТОТИНИ, 2005-ФОРД СЛОБОДЕН СТИЛ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Уште во раните денови на новата автомобилска индустрија, Дејко(Р) прво развиваше v-појас со суровата конструкција на страничниот ѕид, што го олеснува контролираното лизгање околу макарите. Суровата конструкција на рабовите е комбинирана со dayco(R) патентиран запушен врвен дизајн за да се обезбедат врвни перформанси што ги бараат денешните возила и возачи. Dayco (R) Top Cog (R) V-Појас обезбедува поголема флексибилност и го зголемува протокот на воздух околу ременот, така што работи поладно и трае подолго од повеќето конкурентни ремени. Три парчиња неопренови импрегнирани ткаенини се спротивставуваат на топлина, масло и маснотии, а специјално формулираниот третман на полиестерскиот кабел обезбедува цврстина, стабилност и сигурност што се бараат од врвен квалитет v-појас. Dayco(R) горниот Запчаник (R) конструкција На суровиот раб на Појасот, патентиран запушен врвен дизајн, ткаенина од три слоја и специјално формулиран полиестерски кабел обезбедува поголема флексибилност, работи поладно и трае подолго од конкурентните ремени. Dayco (R) Top Cog (R) V-Ремените ги исполнуваат или надминуваат Sae J636 и J637 спецификации. Овој Ден, Малото Црево За Грејач Со Лична Карта е дизајнирано да го замени цревото ЗА течноста ЗА ЛАДЕЊЕ ОЕМ и да обезбеди долга, сигурна услуга. Конфигурацијата со едно обликување ја елиминира потребата за повеќе врски на црева и стеги. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 2005-2007 ФОРД ПЕТСТОТИНИ 2005-2007 ФОРД СЛОБОДЕН СТИЛ 2005-2007 МЕРКУР МОНТЕГО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Главните својства

Избор на купувачот

Кордурите со висок пораст на славните розови жени се вклопуваат низ бутот и се разгоруваат од коленото �

Започнува со мерење на вашето домашно милениче и потоа се осигура дека максималната граница на тежина (2

Освежете го плакарот и земете си сандала за каиш на глуждот Менди Оваа класична сандала со две ленти со �

Однесувајте се кон себеси или вашите најблиски на искра на овој зачудувачки обетки од обетки за обетки �

Донесете во вечен, елегантен безгрижен изглед на кој било простор за живеење со панели за прозорци на пр

LG K3 Folio Pallet The Телефонски случаи Три странични џебови за кредитни картички, визиткартички и други дневни

Овој прекрасен цветен бел орхидеј цвет во зима, јас платно уметноста се печати со употреба на највисок к

Овој градник за маица е супер мек што нуди дополнителна удобност за секојдневно носење Пакетот нуди уба

Луксузна Leatherette Премиум пернишана заштита за внатрешноста на вашето возило Стилските капаци на кожени

Морски накит, е вешто направено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна бела боја,

Bellissimo Art 'Black and Yellow I' Canvas Art Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметн

Удобно и удобно! Соберете пар (или два) од шорцеви за велосипеди со лесна облека од garanimals за вашето девој�

Scroll