Ново
Дизајн Куќа Брукингс Собрани 2-Врата Шејкер Суета 30х31, 5х21, Бела

Дизајн Куќа Брукингс Собрани 2-Врата Шејкер Суета 30х31, 5х21, Бела

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 5005.92

Дизајнерската Куќа Брукингс Кабинети за Суета за Бања нудат изглед што ќе одговара на секој стил, од рустикален до модерен. Сите суети се опремени со 6-насочни прилагодливи шарки со меко затворање, со достапност на опционални лизгалки со фиоки со бавно затворање, така што вашите врати и фиоки можат да останат што е можно потивки. Има 3-во широк шејкер врата, 1/2-инчен иверица со топола фурнир за страна и дното панели, 3/4-во премија HDF врата, и 3/4-во цврста јавор лице рамка, целосно преклопување со 1/4 - во открие. Нашите кабинети RА (подготвени за склопување) користат систем за конектор за метални клипови, што го прави процесот на склопување брз и лесен. Стил на фиоки/врати : Шејкер, Број на фиоки : 0, Број на врати : 2, Број на полици : 0.Дизајн Куќа брукинг суета кабинети СЕ ЈАГЛЕХИДРАТИ P2 во согласност и имаат 1 година ограничена гаранција. Подготвен за склопување; леснотија на склопување со помош на конектори за метални клипови. Мери 30-инчи W за 21-инчи D за 31,5-инчи H. 6-Насочни прилагодливи шарки со меко затворање, за да се обезбеди нежно, тивко затворање на вратите на кабинетот. Вклучени се сатенски никел квадратни копчиња на кабинетот. Суета врвот се продава одделно. Достапен Комплет за Поправка на допир (се продава одделно). Комплетот содржи 1 маркер, 1 стап за полнење и 1 алатка - пластична стругалка. Дел # 921387-КОЈ. 1-година ограничена гаранција.

Главните својства

Избор на купувачот

Омекнува и контролира разлетување со егзотичен сјај Мароканско масло од арган за егзотичен сјај, храна

Cd5514 BrazeНа СамоПирсинг Бакар Седло Вентил (6Пакет) е вистински ЏАКУЗИ ОЕМ (Производител На Оригинална Опр�

За Фантоскопот Фантоскоп Корпорација е основана во 1992 година со цел да се појават како лидери Во Домашн�

Направете свој тропски рај Подгответе се за следната најжешка работа во трансферите на топлина! Прилаг�

Оркестрирана со протокот на постојано присутните рачки на порцеланската рачка, оваа славина преовладу�

Делфи е оригинална марка на опрема што соработува со други производители за снабдување на деловите со к

Навртките За Навртки На Тркалата на Дорман се дизајнирани и конструирани според строгите стандарди за �

21 и ISO / IEC 11801; 90° агол тип; работна температура : 25° 50° C (13° 122° F); Дизајниран за категорија 6 каблирање 10ин�

Овие Трендови Меѓународна Игра Со Лигњи Нетфликс Маскирани Мажи Ѕидниот Постер е дизајниран со високо�

3.7 мл., 50% полиестер, 25% памук со прстен, 25% вискоза; полиестерот ја задржува формата, удобноста на памукот �

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На �

Budge Индустрии Екстремни Должност Мотоцикл Покритие, Водоотпорен Заштита За Складирање и Приколка, Пове�

Поддршка за грејниот елемент и клип за задржување Ве молиме имајте предвид дека за да ја замените поддр�

На Суета Фер Осветлување градник Со Целосна Фигура долна Жица нуди Зонирана Поддршка за дополнително о�

Уметник : Џесика Путнамсубјект : Мртва Природа : Еклектичен Тип На Производ : Уметност На Платно Завиткан

Заменува вакуум прекинувачи На Вакуфлуш, Патник и други Заптивки тоалети Доаѓа со рачен распрскувач...

балсамите за усни на ноја се природата што водат љубов кон вашиот пут! Бидејќи се природни, тие се разлик

Едноставно намачкајте го гелот за туширање со топла вода за да ги оставите мускулите да се релаксираат �

Внесете ја топлината на битката со овој 4" "Светот На Хало" Две Фигура Пакет! Спартан МК В [Б] Наспроти Јега

Уметник : Студио За Лиценцирање Уметност Предмет : Типографски Стил : Модерен И Современ Тип На Производ

Safavieh Marquee MRQ110 A Рачно Изработени Сива / Мулти Килим Колекцијата Marquee Килим прикажува калеидоскоп од раск

Scroll