Ново
Фарфи Шик Мажи Јака Со Еднобојна Јака Со Долги Ракави Обична Јакна Од Палто Од Долна Облека

Фарфи Шик Мажи Јака Со Еднобојна Јака Со Долги Ракави Обична Јакна Од Палто Од Долна Облека

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 368.00

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Пенгпенгфанг од Пазарот На Џојбај.Спецификации : . Цврста боја, лесна за совпаѓање со горниот дел и панталоните. Изработен од висококвалитетен материјал, мек и удобен за носење. Со џеб, така што ќе можете да ги ставите рацете и малите предмети во неа. Тип : Палто. Пол : машки. Големина Тип : Редовни. Материјал : Памук и Спандекс. Стил : Мода. Јака : Стојат Јака. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Нега на облека : Рачно перење. Прилики : Патување, Шопинг, Канцеларија итн. Карактеристики : Сите натпревар, Плус Големина, Мека. Детали За Големината. [Нашата Големина М] Биста : 105см/41.4", Рамо : 46см/18.1", Ракав : 67см/26.4", Должина : 71см/28.0 " (Прибл.). [Нашата Големина L] Биста : 110cm/43.3", Рамо : 48cm/18.9", Ракав : 68cm/26.8", Должина : 72cm/28.4 " (Прибл.). [Нашата Големина XL] Биста : 115cm/45.3", Рамо : 50cm/19.7", Ракав : 69cm/27.2", Должина : 73cm/28.8 " (Прибл.). [Нашата Големина 2 XL] Биста : 120cm/47.3", Рамо : 52cm/20.5", Ракав : 70cm/27.6", Должина : 74cm/29.2 " (Прибл.). [Нашата Големина 3 XL] Биста : 125cm/49.3", Рамо : 54cm/21.3", Ракав : 71cm/28.0", Должина : 75cm/29.6 " (Прибл.). Забелешки : . Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Пакетот Вклучува : . 1 х Слој Цврста боја, лесно се совпаѓа со горниот дел и панталоните. Изработен од висококвалитетен материјал, мек и удобен за носење. Со џеб, така што ќе можете да ги ставите рацете и малите предмети во неа. Сите натпревар, Плус Големина, Мека. Палто.

Главните својства

Избор на купувачот

Одличен Подарок за Денот На Таткото, Роденден или Божиќен Подарок За Тато, Дедо, Дедо, Тато, Сопруг ова Го

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Повод : Секоја пригода Пол : Девојки Тип на шема : Отпечатоци Тип ракав : Летаат Ракав Ако имате било какви

Специјални дами мода цз прстен со висок квалитет зачудувачки популарен накит во солидна 14к Злато Баран

Оваа отоманска замена перница е совршена за освежување на вашиот трем или двор Отоманската перница мож�

Менс Рашири Фит Гаќи Секси Мажи Шарени Дишат Гаќи За Долна Облека Испакнати Торбички Шорцеви Гаќи Секси

Карактеристики : *висока прецизност алатка мелење голем капацитет чип елиминација, висока ефикасност и

Опис : Пол : Маж, Момчиња, Маж, Машки, Менстајл : Машка Долна Облека, Боксерски Гаќи За Истегнување На Средн

Женска Мода Секојдневни Цветни Кристални Удобни Клинови Сандали Чевли На Плажа ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Раз�

Тен Акварел Памучна Растителна Ткаенина е дел Од Така Бог Направи Колекција На Земјоделски Ткаенини от�

Денот На вљубените Безличен Кукла Перница Случај Софа Фрли Перница Покритие Дома Декор Спецификации : т

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Рантрон од пазарот На Џојбај.Задолжителен комп�

Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Повод : Материјал : Полиестер Стил : Секојдне�

Спијте ладно со сертапедиќната перница за ладно гел Покривот на оваа кул перница за пробивање на гел ја

Овој филтер за замена НА КЛИМАТИЗАЦИЈА со високи перформанси ќе ги надмине неелектростатските филтри з

Scroll