Ново
Фарма куќа бела црна туш завеса Бафало карирана плоча семејство сладок дом цвет полиестер ткаенина бања завеси

Фарма куќа бела црна туш завеса Бафало карирана плоча семејство сладок дом цвет полиестер ткаенина бања завеси

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 362.56

Опис : . Количина, една завеса за туширање. Опис на материјалот : Изработено од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина, дишење, мека и удобна за носење . Перформанси на производот : водоотпорен, ефикасен анти-мил., Ефикасно и брзо сушење; Висока отпорност на температура, завеса за туширање со топла вода Високата температура не се деформира, се чувствува добро; непроaирен за заштита на приватноста, допир задебелена невидлива приватност; Метал гром дизајн, така што куките за завеси за туширање се повлекуваат по волја за да го продолжат услужниот век на завесата за туширање. Фино шиење, исклучиво и убаво, со пондерирана линија на олово, ветерно и температура на заклучување . Додаток структура : Може да се користи сам како едноставна завеса за туширање со низок профил, опремена со куки, лесен за инсталирање, без напор . Применливи сценарија : Ова Завесата за туширање е изработена од водоотпорен 100% полиестер. Убавите бои на DIY можат да се совпаднат и да се мешаат со постојниот декор. Можете да го дадете како подарок на другите на семејни собири, празници и родендени. Тој е издржлив и ќе трае со години . Упатства за перење : Машината за перење и издржлива и издржлива, ја заштедува вашата енергија, удобно, без избледување по миењето . Внимание : . Машинско миење со ладна вода. Ве молиме, не го избегнувајте или свртете го сонцето . Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот . Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-2 см. Упатства за печатење : Едовно печатење. Материјал : полиестер. Функција : Отпорен на вода.

Главните својства

Избор на купувачот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Нашите килими што се перат се практично и стилско решение за зафатените домаќинства и области со голем �

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Сезона : Лето Пол : мажи Повод : Обичен, плажа Материјал : полиестер Стил : Обичен, спорт, плажа Fit : Се вклоп�

комплетот за кревети се состои од : 1 Duvet Cover : долга 88 инчи X 88 инчи гордо направени во Канада...

Главни мрежи што се повлекуваат од банџи стол лесна и раст од алуминиумска рамка Шарена и издржлива пол�

Подигањето на средниот пораст е тука за да остане ЈЕЕЕ Фармерките за подигање на средниот пораст на Jordо�

Издржлива торба со цврсти ленти за рачки за лесно и безбедно движење Погодно за употреба во вашиот секо

Ажурирајте го декор на вашиот дом со овој панел за прозорец со ленти Aspen Едноставниот, но елегантен диза�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

* Материјал : Рајон* Техника : ткаена Ширина : 56 инчи Функција : средна тежина, не транспарентна Употреба : �

Чувајте, транспортирајте и следете ја вашата атлетска опрема со леснотија со оваа спортска торба Лесен

Мики Маус на Дизни е шармантен обожавател на сите возрасти повеќе од 90 години, а овој нов затнување е сов

Споделете ја сладоста на Денот на в Valentубените со овошните закуски на в Valentубените во Валентин! Направе�

Pop Sockets Pop Grip со заменлив врв за мобилни телефони е дел Стилски телефонски додаток, делумно спротивставен

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен квадрат Традиционален килим со портокалова кафеа�

Грижа за вашиот накитСапун топла вода со мека четка може да се користи за да се отстрани прашинагасЕТЦ о

Компанијата за чипови на Алјаска, Гризли, чипс од компири, се сериозни чипови за котел Овие чипови се нап

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Овој класичен лумино 1инчен дијаметар Сомерсет метална позлатена единечна шипка има висококвалитетно �

***** : 111cm / 43,70 '' ❤ 【【Материјал】 : Удобна и дишечка ткаенина, издржлив и мек материјал, разноврсен и обиче�

Душерската подлога Sealy Healthy Nights е дизајнирана за поздрав ноќен сон Нашите влошки за душеци се конструира

Newtek Automotive USA Disc Rotor Rotor's Rotor на сопирачката изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и

Scroll