Ново
Кингстон Месинг КБ538ЛП Када И Туш Славина, Брусен Никел

Кингстон Месинг КБ538ЛП Када И Туш Славина, Брусен Никел

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2720.00

Исклучителниот дизајн на оваа када и славина за туширање вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Комплетно со рачка за јамка што лесно се врти, чека оптимално искуство за капење. Уживајте во цврстата конструкција од месинг и врвната завршница со четкан никел за прицврстување што ќе трае со години. Внатрешниот хардвер на вентилот е вклучен за ваша употреба. Дурасеал Кертриџ Без Миење. Инсталација На Ѕид. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 7.0 ГПМ/26.5 ЛПМ Стапка На Проток На Излив на 80 ПСИ. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ Стапка На Проток на Туш на 80 ПСИ. 5 " Пренасочувач Када Излив. Завршница Отпорна На Корозија. Неметални прилагодливи тушеви.

Главните својства

Избор на купувачот

Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја го�

Работи Со Лаптопи : Apple Mac Book, Pro, Air / Acer Aspire V, Chromebook, V Нитро, V5, Switch, C720, Еден 10 / Alienware 17, 15, 13 / AorX3 Плус v5, Плу�

Содржина на пакетот : Пакетот вклучува : 1 парчиња табела со големина На Комбинезон : Големина Сад ВЕЛИКА

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи...

Функција : 1 Погонскиот мотор започнува непречено и го прави возењето поудобно.2 Силна моќ на качување, н�

Детски Чевли Aut Нови Деца Принцеза Чевли Лак Јазол Кожени Чевли Танц Перформанси Лизгање На Чевли За Мал

2" Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика британија Големина : 12 Еу Големина : 38 Биста : 100см / 39.5" ПОЛОВИНАТА :

Хипнотизирајќи во елементи и од нијанса и од дизајн, овој сјаен килим нуди крајно исклучителен додаток �

Топол, смел нордиски племенски дизајн ткаен во богати, природни бои Неговиот потресен ефект на четка да�

Богатствата НА каролина SS8267 OVMT Weimaraner Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични weimaraner у

Каролини Богатства 8482МАТ Палма Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27, 27"Л х 18" W, разнобојна Оваа Внатрешн

Совршен е и за родендени, забави, тушеви, свадби, настани и сите други ваши сезонски потреби за подароци �

Богатства КАРОЛИНА SC9174ЗНАМЕРОДИТЕЛ Дакел Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Знаме, разнобојни

Големина : М Биста : 7287см / 28,334,3 " Половината : 6587см / 26,034,3" Големина : Л Биста : 7494см / 29.137.0 " Половината : 6994см

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих �

Пол : Жени Сезона : Лето Повод : Дневно, базен, Море Материјал : Полиестер Декорација : Никој...

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Каролини Богатства BB2921 JMAT Ирски Волчјак Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде М

наша цел е да ви обезбедиме симпатична, забавна и трендовска Соодветна Маица што можете да ја носите во �

3д Унисекс Дуксери : шарените дуксери напредна технологија ЗА 3д печатење, го прават дуксерот со качулка

Земете назад вашиот простор Со Рација Мулти Инсекти Спреј Ги убива бубачките што лазат и летаат при кон�

Оваа ставка е сосема нова, фабрички запечатена.Кажете збогум на непотребниот отпад од етикетата на лист

Либерти Блуз Машки Голем увезен Голем недовршен инсем 38 "Висок недовршен инсем 40" Изберете "Должина На П�

Хемфри Рептон претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 20х20, насловено "Парк

Рајан Фаулер претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 20х20 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно Подма

Оди, ГерманијаФудбал, Фудбал Долг Ракав Ползавец Inktastic Оди, ГерманијаФудбал, Фудбал Новороденче Долги Р�

Scroll