Ново
Играчки ПЛУШКРАФТ 3д МИНИ САМ Кадифен Комплет За Изработка На Играчки-Мачиња

Играчки ПЛУШКРАФТ 3д МИНИ САМ Кадифен Комплет За Изработка На Играчки-Мачиња

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 431.84

Подгответе се да ги запознаете најљубезните мали мачиња досега СО ПЛУШКРАФТ двајт МИНИ Маче Кадифен Играчка 3 Пакет! Пакетот вклучува прекрасни Портокалови Таби, Калико и сијамски мачиња кои чекаат да се создадат. Како целосно интуитивен занает, Пакетот Плушкрафт Мини Маче 3 им овозможува на децата да изградат доверба во своите вештини, да имаат наградувачко искуство во играта и да создадат три слатки колекционерски играчки! Користејќи го нашиот систем за удирање ткаенина, децата лесно ќе можат да изработат три нови кадифни пријатели мачиња! Неред-бесплатно и без шиење, Плушкрафт е брендот што ќе има деца возбудени да изработуваат и играат одново и одново, и совршен подарок за деца и возрасни од сите возрасти! Комплетот ЗА изработка НА ПЛУШКРАФТ 3 D МИНИ DIY Маче кадифен Играчка 3 пакет вклучува 3 тела за мачиња од пена (Портокал Таби, Калико и Сијамски), игла за удирање ткаенина, додатоци за тело (очи, уши, нос и опашки), лесни за следење инструкции и стотици парчиња ткаенина за да ги креирате вашите 3d мини кадифни играчки за мачиња! Вклучени се Вкупно 730 Парчиња. Неред Слободен И Не Е Потребно Шиење. Удар Ткаенина Систем. Лесно За Следење На Упатствата. Вклучува 3 Тела За Мачиња Од Пена (Портокалово Таби, Калико и Сијамски), Игла За Удирање Ткаенина, Додатоци За Тело (Очи, Уши, Нос и Опашки) и Стотици Парчиња Ткаенина за Да Ги Создадете ВАШИТЕ 3Д Играчки Со Кадифен Маче. Вклучени Се Вкупно 730 Парчиња. Возраст 6 И Повеќе.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој Тренд Меѓународен ПокемонМимикју 778 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уме

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, �

Ставете го вашето софистицирано чувство за стил на целосен приказ Оваа прекрасна колиба за пишување зр�

Редење биро послужавник не бара мислења Купишта хоризонтално на уникатен редење слотови за" едно парче

Последици Пустелија Војна : Братство На Челик Тежок Оклоп (Т45) овој сет е дел од ГЛАВНИОТ БРАН ЗА Послед�

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

Мек, природно пенлив црвен обоен песок Посипете црвен песок на занаетчиски проекти како уметнички мате�

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични Доберман пинчер уметнички дела Овој Бел Кујнски Комплет з

MSHHIPC Хинди СрцеЗлато / Розова Најлон Ремен Часовник Од Manoush За Жени 1 Компјутер Види MSHHIPC Хинди СрцеЗлато

Кардоне 100% Новите Турбополначи ја задоволуваат зголемената побарувачка за максимални перформанси на в

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Соберете Црна И Сива Типографија Врамена Ѕидна Уметност ве потсет�

Ако го барате следното одлично парче што ќе го додадете во вашата пештера на обожаватели, Овој Тим На Ка�

Acdelco автоматски пренос жици темперамент ' изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет �

Нашиот фокус на прецизно вклопување, материјали со врвен квалитет и трајни перформанси е причина за наш

Изгледајте најдобро со овој елегантен свадбен бенд од нерѓосувачки челик Оваа лента широка 8мм прикажу�

Опис на брендот : Ниту Една Работа На Сопирачките не е завршена без замена на потребниот хардвер за сопи�

Исклучителниот дизајн на оваа када и славина за туширање вкусно ја додворува елегантната архитектура н

Scroll