Ново
Сон Визии во. Д во. В во. Х Лизгачка Врата За Туширање Во Хром Со Лево Одвод Бела Основа, Задни Ѕидови

Сон Визии во. Д во. В во. Х Лизгачка Врата За Туширање Во Хром Со Лево Одвод Бела Основа, Задни Ѕидови

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Визии За Соништа врата за туширање или када нуди стил што го одзема здивот за вашата област за туширање. Визиите имаат уникатен дизајн со два стационарни стаклени панели и два лизгачки стаклени панели кои се отвораат за да создадат доволно централна точка на влез. Тркалата со брзо ослободување прават чистење на стаклото и следат цинк. Големина на моделот : 38-39 инчи. В х 72 во. Ж; Прошетка-Во Отворање : 25 во.; Конфигурација : Врата За Туширање со Внатрешен панел. Премија 3/8 во. (10мм) сертифицирано калено стакло; ексклузивна Чиста вода И стаклена обвивка отпорна на дамки. Вградениот панел е прикачен на ѕидот со анодизиран алуминиумски профил; профилот На Ѕидот дозволува 1 инчи. на прилагодување за ширина или надвор од водоводот (нерамни ѕидови).

Главните својства

Избор на купувачот

Safavieh Savonnerie SAV114 Q Рачно Изработен Црвен / Слонова Коска Колекцијата Savonnerie содржи стручно изработени пре�

Уште во раните денови на новата автомобилска индустрија, Дејко(Р) прво развиваше vпојас со суровата конс

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

Можностите за занаетчиство се бесконечни со оваа луда колекција пластични копчиња Во различни различн�

Изработени во 14 каратно бело злато овие обетки од роден камен во септември ќе додадат совршена боја на с

MSHHIPC Хинди СрцеЗлато / Розова Најлон Ремен Часовник Од Manoush За Жени 1 Компјутер Види MSHHIPC Хинди СрцеЗлато

Можете да кажете по начинот на кој тој оди! Овој жлебен костим вклучува сина амд зелена кошула, како и па�

Профил 1 ви РедПокриеност На Подножјето и 2 ри РедПокриеност На Подножјето На Црниот Под (744041006) од Вести

Овој Тренд Меѓународен Марвел Кинематографски УниверзумСпајдермен Во Ѕидниот Постер На ПајакотПанел

Добијте пријатно во стилот Во Овој Далас Каубојс Брајтсајд Топ И Панталони Поставени Од Концепти Спорт.

Полесен за употреба од традиционален испарувач на нафта или господин на нафта Одлично е и за балсамико �

Земјата соба со геометриски печатење на оваа зелена мрежа килим Направено со ВЛАКНА ЗА МИЛЕНИЧИЊА со ра

Компатибилен со сите gm LS Gen III или IV мотори опремени СО ls1 / LS2 / LS6 стил катедрала порта цилиндар глави; нови

Овие Трендови Меѓународни Седумте Смртни Гревови : Сезона 3Клучниот Уметнички Ѕиден Постер е дизајнира�

Ненадминатиот стил На Рачната крпа Со Раб Од Фатаморгана ќе додаде луксуз во вашата бања Реверзибилнат�

Колекцијата сонце Н ' Сенка од Вејверли нуди свежа перспектива на килимите на отворено Возбудливите пал

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови...

Покривките За Мебел За Патио Терацо со Класични Додатоци нудат стил од висока класа во заштита со средн�

Ова е Сребрен Додаток За Срце Вистинска Метална Кожна Јака За Кучиња Портокал 24 Квалитет направен дизај

Мек, природно пенлив црвен обоен песок Посипете црвен песок на занаетчиски проекти како уметнички мате�

Овие Трендови Меѓународната Армија На Нетфликс На Ѕидниот Постер Со Мртви Врана е дизајнирана со висок�

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Мандалориската Сезона 2 Боба Фет На Ѕидниот Постер На Пре�

ЛЕЖИШТАТА НА СКФ Тркалата и Единиците На Центарот се оригинална опрема на повеќе од 90 милиони возила ши�

Симпатична, симпатична стил е тука за вашето мало девојче Од Малку Лас Овој краток и врвен сет има слатк�

Овој резервоар за гориво за замена е прецизно дизајниран за да одговара на вклопувањето и функцијата на

Scroll