Ново
Серија На држење На Телото Стол За Задачи Без Вртење Без Раце Со Комплет За Изготвување, Ткаенина, Среден Грб, Во Црно

Серија На држење На Телото Стол За Задачи Без Вртење Без Раце Со Комплет За Изготвување, Ткаенина, Среден Грб, Во Црно

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 959.84

Барате одлична поддршка за грбот? Столот ОД Серијата ПОЗИ НА ОФМ обезбедува флексибилност и структура што ви се потребни во вашата канцеларија, биро или работен простор. Совршен за целодневна удобност, овој стол има вградена лумбална потпора и прилагодлива висина на грбот и висина за прецизна удобност. Прилагодувањето на висината на седиштето за подигнување на гас обезбедува дополнителна customономска прилагодливост. И со вклучениот Комплет За Изготвување, можете да изберете или кревање 9 "или 12" и да додадете прилагодлив прстен за стапала за удобност на повисоките работни површини. И седиштето и грбот се тапацирани со висококвалитетна, лесна за чистење ткаенина отпорна на дамки, оценета да надмине 150.000 двојни триења, така што столот останува да изгледа најдобро дури и по тешка употреба. Цврстата основа со 5 ѕвезди на тркала и вртливата од 360 степени ја олеснуваат мобилноста. Овој модел ги исполнува или надминува индустриските стандарди за безбедност и издржливост и е поддржан од 10-Годишна Ограничена Гаранција. Столот има ergономски прилагодувања за Висината на Седиштето, Висината на Грбот и висината на Грбот. Грбот и Седиштето целосно тапацирани во ткаенина отпорна на Дамки оценета за да издржат тешка употреба. Вградена лумбална поддршка за удобност час по час. Рацете прилагодливи на висината на 7 Позиции за прилагодена поддршка на горниот дел од телото. Вртливата и Цврста основа со тркала од 360 степени и Цврста 25" 5 ѕвезди со капацитет од 250 килограми тежина.

Главните својства

Избор на купувачот

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични Доберман пинчер уметнички дела Овој Бел Кујнски Комплет з

Викерман 3 " Пиштол Метал 4Заврши Топката Украс Во Собата Овој комплет вклучува мат, сјајни, сјајни и свет

Карактеристики јасна сијалица за замена."месечини" клин база светилки.Клин база.Сијалица база т5 клин.Бо

сите бесплатни јасни моќни пак се 100% без парфеми и бои со концентрирана моќ за чистење во погодно пак...

Jazwares носи aew фанови на сите нови коди Родос LJN слика, кој најкул ретро изглед! Рекреирајте го вашиот омиле

Каролини Богатства SS8151 PW1414 Affenpinscher Ткаенина Декоративна Перница, 14hx14w, Разнобојна Ткаенина Декоративна

ОПСЕГ НА БОИ ОД 360 СТЕПЕНИдизајнот на Системот ви овозможува постојано прскање под кој било агол, дури и

Овие Трендови Меѓународни Седумте Смртни Гревови : Сезона 3Клучниот Уметнички Ѕиден Постер е дизајнира�

Регулатор на прозорецот за напојување Регулатор На Прозорецот Се Вклопува Изберете : 19992005 ПОНТИЈАК ГРА�

Мотеги Трки беше замислен со една мисија во умот, перформанси Поттикнати од иновациите во мотоспортот и

Нашиот фокус на прецизно вклопување, материјали со врвен квалитет и трајни перформанси е причина за наш

Механички Пумпи За Гориво : 7274 Понтијак Грандвил, 73 Понтијак Боневил, 73 Понтијак Гран Ам, 7374 Понтијак Гра�

Визии За Соништа врата за туширање или када нуди стил што го одзема здивот за вашата област за туширање �

Scroll