Ново
Ледкингдод 6. ФТ кревет мек ролна со камиони со камиони Tonneau Cover for Ford 2009- f f- Styleside

Ледкингдод 6. ФТ кревет мек ролна со камиони со камиони Tonneau Cover for Ford 2009- f f- Styleside

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3264.00

Покривот на леглингдолус 6,5 метри кревети со камиони со камиони Tonneau за 2009-2014 година Ford F-150 Stylesidelledking Domustonneau Cover е изработен од двојно обложен ПВЦ, кој му дава на вашиот камион комбинирајќи лесна инсталација, уникатен стил и безбедност. Лесно е да се инсталира и заклучувањето на задната врата го претвора вашиот камион кревет во целосно безбедно стебло што е доказ за снег и доказ за прашина, многу добро знаеме што им требаат и им се допаѓаат ентузијастите на автомобили, така што им пристапуваме на секој детал од перспектива на корисникот. That means starting with affordable, high-quality gear.Compatible with2009 Ford F150 styleside 6.5 ft bed 2010 Ford F150 styleside 6.5 ft bed2011 Ford F150 styleside 6.5 ft bed 2012 Ford F150 styleside 6.5 ft bed2013 Ford F150 styleside 6.5 ft bed2014 Ford F150 styleside 6.5 ft Серијалот на Bednot Fit Raptor Series Ledkingdomus на Tonneau Cover му дава на вашиот камион комбинирајќи лесна инсталација, уникатен стил и безбедност . Инсталирање без проблеми не се потребни дополнителни алатки и во повеќето случаи нема дупчење. Smooth and simple installation with the included instruction manual. Being made of double layer PVC, LEDKINGDOMUS's tonneau cover has been tested for UV safety and has excellent sun protection to better protect the contents of the trunk. Tip : Weather stripping keeps all rain, Снег и прашина од вашиот камион кревет. За максимална заштита, не заборавајте да ги запечатите сите четири страни на креветот за камиони со одземање на времето.

Главните својства

Избор на купувачот

Производ : Ткаенина За Перничиња За Стол За Јајца : Полиестерфул Пополнете : Пп Памук : Дома / Надворешно /

Ако сте помеѓу две големини, се препорачува да изберете една големина поголема Нега на облека : Предложе

Клучните синџири / клучните прстени на НЕОНБЛОНД се уникатен и совршен подарок, идеален за клучеви од к

1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.86 " Должина : 98см / 38 Големина : Л Половината : 72см / 28.Забелешка : нашата големина Е

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

краток опис не е достапен електричната дупчалка за прашина се одликува со висока еластичност, силна цвр

Оваа предсопственост ставка е како нова и во одлична состојба Како Ново Големина 2 Дечко, Дечко...

Одри ХепбернФото Печатење Во Соблекувалната (8 х 10) Ставка # DAP11613 ќе го направи совршениот додаток на ваш

Материјал : полиестерска ткаенина Печатење : користење техника за сублимација на топлинска боја, долгот

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип_1 : Рубистоун Тип_2 : Дијамантски Камен Боја_1 : Црвен Камен Коли�

Кога вашето возило е во гаража или надвор, оваа Зона за Игри Во Неонски Стил печати резервниот капак на г

Scroll