Ново
Логан 54 Извршно биро

Логан 54 Извршно биро

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2239.84

Прегрнете индустриска естетика во вашата матична канцеларија со извршната маса на Логан. Одликувајќи се со богата завршница на дрво од орев, бирото е поддржано со црна бакарна финиш метална рамка и изложени детали за хардвер. Може да се пофали со една фиока и две полици за складирање и приказ, ова и фиока за лизгање на тастатурата, исто така. Влечените фиоки за влечење додаваат допир на карактерот на фармата и совршено истакнуваат богат, поканувачки изглед и чувство. Завршувањето на длабоко орев од дрво од орев го надополнува MDF и дрво жито ламинат . влечење на фиоки за фиоки Додај шарм на фарма. Организирана . Една фиока е совршена за пенкала, тетратки и други додатоци . Две отворени полици создаваат простор и за складирање и за прикажување . долгата десктоп 54-инчи е длабока 24 инчи и нуди изобилство на работен простор.

Главните својства

Избор на купувачот

Изработени во 14 каратно бело злато овие обетки од роден камен во септември ќе додадат совршена боја на с

ПРЕКИНУВАЧ ЗА ЗАГЛАВУВАЊЕ НА ВРАТАТА Можете да купувате Додатоци За Автомобили што одговараат на вашио

Контролната Табла 316462864 е вистински дел за ЕЛЕКТРОЛУКС ОЕМ (Производител На Оригинална Опрема) дизајнир

Лореал Париз Непогрешлив 8 Часовен Про Хидратантен Сјај За Усни, Розов Топаз, Непогрешлив 8 ЧАСА Ле Сјај �

Додека Престолонаследникот Ноктис и неговите тројца најдобри пријатели тргнаа на патување да се венча�

Покривките За Мебел За Патио Терацо со Класични Додатоци нудат стил од висока класа во заштита со средн�

Толку лесен и мек сега ова е маичка за љубов Ултра лесен, ултра мек 100% плетен памучен фин дрес (Лесен Чели

Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор овие се дебели и функционални Уметничкото

КОНСТРУКЦИЈА (т 80% Волна) : 100% ВолнаПримарен Стил на Килим (т Исчистете го местото со влажна крпа и благ д�

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата Ние нудиме п�

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

Материјалот и конструкцијата обезбедуваат долготрајна канта што можете да ја користите одново и однов�

Уметник : Џесика Путнамсубјект : Мртва Природа : Еклектичен Тип На Производ : Уметност На Платно Завиткан

Можностите за занаетчиство се бесконечни со оваа луда колекција пластични копчиња Во различни различн�

Инспирирани од прекрасен дизајн на вино, приврзоците На Зин се уметнички формирани од едно големо парче

Овие Трендови Меѓународната Армија На Нетфликс На Ѕидниот Постер Со Мртви Врана е дизајнирана со висок�

Компатибилен со сите gm LS Gen III или IV мотори опремени СО ls1 / LS2 / LS6 стил катедрала порта цилиндар глави; нови

Scroll