Ново
Тајсон Натуралс глутен ленти со пилешки гради, вреќа со lb

Тајсон Натуралс глутен ленти со пилешки гради, вреќа со lb

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 99.84

Тајсон Натуралс глутен ленти со пилешки гради се вкусен додаток на кој било оброк. Нашите крцкави пржени ленти за пилешки гради се направени со сите природни* бело месо пилешко без конзерванси, а потоа испрскани со глутен без леб засновано на брашно од ориз. Со 11 грама протеини по порција, овие тендери за пилешко без глутен сигурно се хит со целото семејство. Целосно варените тендери за замрзнати пилешки се подготвени да јадат, загреваат во рерна или микробранова печка. Послужете со мед сенф или омилен сос за скара за солен ручек спакуван со протеини. Вклучува еден пакет од 16 мл од замрзнати ленти за пилешки гради. Проверете повеќе замрзната храна Тајсон, вклучувајќи ја и нашата крцкава печена пилешка ленти, крцкави тендери за пилешко и други замрзнати оброци без глутен. Се чини дека сè излегува многу подобро кога едноставно го одржувате едноставно. Без глупости. Само држете се до добрите работи. 100% реални работи што го прават животот и пилешкото, одлично. Чувајте го реално. Чувајте го Тајсон. *Минимално обработени, без вештачки состојки. Еден 16 мл. Пакет со ленти со пилешки гради без глутен. Сите природно, минимално преработено пилешко одгледувано без додадени хормони или стероиди. Објавено во лепче засновано на брашно од ориз без глутен. 16 грама протеини по порција. Целосно варено и подготвено за јадење. Resealable торба за лесно складирање.

Главните својства

Избор на купувачот

Комплетирајте го вашиот изглед со стил со овој прекрасен пар обетки со обрач од 14 каратно жолто злато...

Ахгли Компанија Затворен Круг Во Средината На Векот Модерен Темно Лосос Розова Ориентална Област Килим

Бебе Девојка Фустан, Без Ракави Екипажот Вратот Чипка Крпеница Bowknot Лето АЛинија Фустан Фустанот е супе�

Денот На Бабите И Дедовците Ја Сакам Мојата Грама Детска Маица Инктастичен Ден На Бабите И Дедовците Ја

Женски Летен Секојдневен Ракав Печати Краток Ракав ОВратот Краток Партиски Фустан Можеме да гарантира�

Сивата скала претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 14х12 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Подма

23" Ракав : 68cm / 26 Топло железо.25"големина : xl Биста : 128см / 50 Погоден за секојдневно носење, работа, училиште,

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Acdelco Gm Оригинална Опрема Погон Појас Затегнувач Собранија се пролет натоварени макари дизајниран да се

Гвендолин Бабит претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 12х14 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Мати

Женски Секси Парче Комплет За Капење Боја Што Одговара На Костим За Капење Едноделен Костим За Капење Ж�

90 Врвови Должина : 13.81 Биста : 18.Мали Момчиња 2 ПАРЧИЊА Шорцеви Комплети Врвови За Печатење Со Букви Со Кра

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Големо ГОЛЕМО Платно 36х24 Постер Печатење со наслов "Инспиративен Постер : Патувањето од илјада милји за�

Scroll