Ново
Леј Автоматско Чаши Вода Фидер Пиење Пилешко Вода Живина Чук Птица

Леј Автоматско Чаши Вода Фидер Пиење Пилешко Вода Живина Чук Птица

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Карактеристики : Сосема нов и Висококвалитетенавтоматски Тешки Чаши за Пиење Вода Од Живинаоваа Чаша е одличен начин Да Обезбедите Свежа Вода, На Барање на Вашите Птици.Пополнето Автоматски кога птиците колваат во вградената чаша за пиење клипови е ветре за чистење, само исклучете ја портокаловата чаша може да се користи за проширување на постоечкиот систем за наводнување или може да се закачи на кофа или контејнер што ќе изберете да создадете систем за вода што се храни со гравитација.Спецификација : Материјал : Пластична Боја : Редизајз : како што е прикажано на сликата, пакетот вклучува : 10x Автоматски Чаши Белешка За Пилешка Вода : 1, ве Молиме дозволете грешка од 0,5 - 1 инчи поради рачно мерење.2, бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Автоматски Тешки Чаши За Пиење Вода Од Живина. Оваа Чаша е одличен начин Да Обезбедите Свежа Вода, На Барање на Вашите Птици. Се полни Автоматски кога птиците колваат по вградениот клип. Чашата за пиење е бриз за чистење, само исклучете ја чашата со портокал. Може да се користи за проширување на постоечкиот систем за наводнување, или може да биде прикачен на кофа или контејнер на вашиот избор за да се создаде гравитација хранат вода систем.

Главните својства

Избор на купувачот

Детски Чевли Aut Нови Деца Принцеза Чевли Лак Јазол Кожени Чевли Танц Перформанси Лизгање На Чевли За Мал

Функција : 1 Погонскиот мотор започнува непречено и го прави возењето поудобно.2 Силна моќ на качување, н�

Имајте време од вашиот живот да ловите во дивината, сето тоа од удобноста на вашиот дом, Со Ловечкиот Сет

Описr r дали сеуште сте вознемирени од нередот во кујната или бањата? Оваа решетка за организатори ќе ви �

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих �

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПАРИЧНИК овој неверојатен кожен таблет заштитен случај е исто така модерно дизајниран

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Тексас Панталони,Жени Фармерки Дами Висо�

Големина : М Биста : 7287см / 28,334,3 " Половината : 6587см / 26,034,3" Големина : Л Биста : 7494см / 29.137.0 " Половината : 6994см

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капка Раменици Голем Дуксер Жени ве Молиме проверете Ј�

Автоматски Менувач Планината Автоматски Менувач Планината Се Вклопува Одберете : 19941996 BUICK ВЕК 6 Cyl 3.1 L 19851

61 "Рамо : 56cm / 22.23 " ракав : 23cm / 9.Ве молиме запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не и�

Изработени од подобрени полипропиленски предива, Килимите Адирондак истражуваат стилски прекумерна б�

Земете назад вашиот простор Со Рација Мулти Инсекти Спреј Ги убива бубачките што лазат и летаат при кон�

Scroll