Ново
Пит Шеф Осонестар Градите Скара Мешани Зачини И Бришење, 11,5 мл

Пит Шеф Осонестар Градите Скара Мешани Зачини И Бришење, 11,5 мл

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Уживајте во традиционалниот вкус На Устата На Тексас Со Јама Boss® Lonestar Brisket Сува Бришење Зачини. Инспириран Од Државата Осамена Ѕвезда, ова триење ќе донесе мешавина Од сладок, благ и чаден вкус во Стилот На Тексас создадена за вистинскиот љубител на гради. Користете великодушно како суво триење или маринада на вашите омилени рецепти за говедско месо како гради или говедско ребра. Со мешавина од сол, бибер и црвен пипер, овој зачин за скара има вкусен вкус и на свинскиот задник, пушените пилешки крилца, кабините од стек и многу повеќе. Пит Бос® Лонестар Брискет Сува Бришење Зачин е додаток на вашиот арсенал за готвење што го барате. Издвоите и да се создаде Поголем Потешки Потешки и Сега Попаметни, вкус спакувани искуство со сите нови Јама Boss® Lonestar Brisket Сува Бришење и Мешани Зачини. БЕЗ ГЛУТЕН, без МСГ, без додаток на МСГ. Јама Шефот Lonestar Brisket Скара Зачини И Сува Бришење, 11.5 мл. Изјава за состојки : СОЛ, ЗАЧИНИ, ЛУК*, ЦРВЕН ПИПЕР, КАФЕАВ ШЕЌЕР. *СУШЕНО. Инспириран Од Државата Осамена Ѕвезда. Пробајте го на градите и вкусете Ја разликата Во стилот На Тексас Одлично На пилешко СКАРА, фахити и во чили!. Користете како суво триење, мешано зачинување или маринада. Без глутен, Без МСГ, Без Вештачки Бои или Конзерванси. . Зачинете ги градите великодушно со Бришење Говедско Месо Со Осамена Ѕвезда. Чад градите на 200 степени додека внатрешната температура не достигне 165 степени. Завиткајте Со Хартија За Месар Од Шефот На Јамата, подигнете ја температурата на 250 степени и продолжете со готвењето додека внатрешната температура не достигне 203 степени. Извадете ја од скара, завиткајте и оставете да одмори 2-3 часа.

Главните својства

Избор на купувачот

Подготвен за бесрамна презентација Заштитен Знак Ликовна Уметност" Лас Вегас " Платнена Уметност, 24х32 : �

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

Забавна идеја за подарокПодарете ЈА оваа зграда ОД 730 ПАРЧИЊА ЛЕГО модел како посебно задоволство, пода�

Богатствата НА каролина SS8267 OVMT Weimaraner Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични weimaraner у

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

Беверли Хилс Поло Клуб Дете Момче Затворени Пети Спортски Сандали Практично затворање со кука и јамка з

Детски Чевли Aut Нови Деца Принцеза Чевли Лак Јазол Кожени Чевли Танц Перформанси Лизгање На Чевли За Мал

Завиткан во мек кадифе што дава разноврсност во постојните палети на бои, овој тапациран двоен дневен к�

Прекрасен спектар на егзотични перници за апартман на различни животни стилови Од паметни весели дизај

Создава одлична средина за некој посебен да помине со прстите низ вашата коса Сонцето, ветерот и загаду�

Играчите се тркаат низ собата за да одговараат на нивните бои и да ги изгаснат пожарите! Изгаснете ги по�

59"Size : XXL: 12 EU : 42 Bust : 125cm / 49.47"Shoulder : 55cm / 21.05"Length : 66cm / 25.21"Sleeve : 53cm / 20.29"Shoulder : 52cm / 20 ● Забелешка : темносини јакни

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Ова управувачко вратило директно ја заменува оригиналната опрема на специфични апликации за возила...

Име на ткаенина : Најлон Содржината на Главните Состојки На Ткаенината : 35 Состојки За обложување : Содрж

Scroll