Ново
Нерѓосувачки Челик Четкани И Полирани Извртени Бенд Направени Во Кина ср520-9.5

Нерѓосувачки Челик Четкани И Полирани Извртени Бенд Направени Во Кина ср520-9.5

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 159.84

Нерѓосувачки Челик Четкан И Полиран Извртен Опсег од 7 ммовој Стручно Дизајниран Накит : Прстените се Произведуваат Со Перцизност во Земјата На Чинамад Од Нерѓосувачки Челик и ги содржат Овие Неверојатни Атрибути; Полиран, Нерѓосувачки Челик, Четкан.Листа На Спецификации : Заврши : Полиран Бенд Ширина : 7 мм; Материјал : Основно : Нерѓосувачки Челик; Прстен Одговара : Стандард; Голем : Не; Точка Тежина У/М : гм; Тип На Производ : Накит; Накит Тип : Прстени; Продадени По Единица : Секој; Пол : Унисекс; Материјал : Примарна-Боја : Бела; Прстен Тип : Свадба Бендови. Нерѓосувачки Челик Четкан И Полиран Изопачен Накит од 7мм : Прстени Полирани. Нерѓосувачки Челик. Брусен. Заврши : Полиран И Четкан. Бенд Ширина : 7 мм. Материјал : Основно : Нерѓосувачки Челик. Прстен Одговара : Стандард. Голем : Не. Точка Тежина У/М : гм. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Прстени. Продадени По Единица : Секој. Пол : Унисекс. Материјал : Примарна Боја : Бела. Тип Прстен : Свадба Бендови. Земја на Потекло - КИНА.

Главните својства

Избор на купувачот

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови...

Ова куќиште на термостатот за ладење на моторот за замена е дизајнирано да одговара на вклопувањето и и�

Дрезденскиот салон / сервер е нова изведба во класичен стил, завршена во златна патина со навестување на

Нашата Солидна Колекција Има можност да ја осветли секоја просторија со луксузна и жива боја...

Осветлете ја секоја просторија со Овој Напад На Ѕидниот Постер ТитанБитка Врамени Трендови Постерите с

Надградете ја вашата колекција тексас со оваа стилска опција ОД ЕВ1 Направено од мека памучна ткаенина �

Комплиментирајте ги вашите работни површини од природен камен, камини, гранитни шипки, полици и влезови

Влезете во акција Со Ураганот Сол Справи Најлон Обложени Челик Лидери Риболов Опрема, Црна, 30#, 12", 6пакет

Подготвен за бесрамна презентација Заштитен Знак Ликовна Уметност" Лас Вегас " Платнена Уметност, 24х32 : �

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : ДроидиАкварел Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, �

Scroll