Ново
Максин платформа кревет, БО пролет Потребна: Не,: 64. ЛБ

Максин платформа кревет, БО пролет Потребна: Не,: 64. ЛБ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 5984.00

НА ПРВ ПОГЛЕД . 1. Пролетта на кутијата не е потребна. 2. Цврсто дрво. 3. Должина на гаранцијата : 5 години. 4. Поднесена дозвола : 8.25 ''. 5. Видови дрвени : бор. . Оваа рамка за кревети за дрвени платформа е убаво едноставна и работи добро со кој било стил на домашен декор. Рамката и нозете се изработени од дрво за да ја поддржат вашата мемориска пена, латекс или пролетен душек .. . Целокупна димензија. 1. Севкупно : 14 '' H. . Детали за производот. 1. Рамски материјал : произведено дрво; Цврсто дрво. 2. Потребна пролет на кутијата : Бр. 3. Потребно е собрание на возрасни : Да. 4. Компатибилен со прилагодлив кревет : Бр. 5. Препорачана дебелина на душекот : 10 ''. . Тежина цврсто дрво, целокупно : 75,5 '' W x 79,5 '' L. Севкупно : 14 '' H, висина на нозете : 14 ''.

Главните својства

Избор на купувачот

Покажете ја гордоста на вашиот тим и трансформирајте го ентериерот на вашите автомобили со корица на во

Тим Италија фудбал љубовник Дете Долг Ракав Маица со потресени знаме На Италија и фудбалска топка вели �

Одење Голф со Мојот Афиондеца голф Бебе Лигавче, одлично за славење на игра на голф со Дедо Нашата Бебеш�

Доставете го вашиот простор со овој дизајнер Хамилтон плетенка кафеава тонови луксузна фрлање перница

Оваа прекрасна класична продавница за возрасни ЖЕНСКИ подароци за роденденски накит лц се совршени за �

Суво грозје се изложени на сонце, сочни сочни калифорниски суво грозје, затегнати во богато кремасто мл�

Оваа прекрасна апстрактна транзициска форма црна IV платно уметност се печати со употреба на највисок к�

Парохиската нација за мажи OPN88458 G Патика е опрема за целодневно носење Овие патики се состојат од затвор

ОПИС : 3 парчиња / сет Прекрасен Зајак Автомобил Парфем Мирис Освежувачи На Воздух Излез Пропустлив Парф�

Табела со големина : (см / инч) Големина(см)tttt T T XLt Length : t47t Hip : t7692пресврт : t6282 2 XLtlengh : t48t Hip : t8096пресврт : t6686...

Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка ❀ СОВРШЕН БОЖИ�

Обезбедува удобна точка на спојот за 3, 16 '' I.D Завршени жици, оценети со максимум 30 засилувачи, лесна за ск

Овие водоотпорни пвц чизми за дожд можат да ги одржат вашите стапала суви и топли во дождливи денови или

Временски Капак ПриклучокКомпатибилен со 20012006 BMW 330 Ci Note : Ванос Домување Слепи Приклучок Компатибилен с

Импресионирајте ја невестата со овој зачудувачки миабела црнобел дијамантски кросовер прстен, изработ

Подготвени да се претставиме без обележја, кои се прикажани во различни големини, ова подготвено, уметн�

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

Боб Рос Среќни Дрвја! Маица100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави има удобен врат на е

Побарајте паметен начин за далечинско отворање и затворање на портата? Отворачот на вратата на вратата

Изберете совршен подарок за вашите деца со нашата смешна И стилска Колекција Облека За Ноќта на Вештерк

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Scroll