Ново
Поставете loversубовници стол минијатурен пејзаж DIY украс за градинарски кукли

Поставете loversубовници стол минијатурен пејзаж DIY украс за градинарски кукли

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 465.12

Спецификации : . . Совршено за секоја минијатурна градина, кукла, мов микро пејзаж или сцена во сенка .. Овој сет на минијатурни украси помага во градењето на самовила за вас .. Реална форма и фино изработка, неопходно за уредување на микро -пејзаж DIY .. . . Тип : Минијатура за кукли. . Материјал : ПВЦ. . Количина : 3 компјутери/сет. . Карактеристики : loversубовници и стол, мини, живописно, украс на пејзаж, декорација на DIY. . Големина на момче/девојче : 3см x 4,6 см/1.18 "x 1,81 " (приближно). . Големина на столот : 4,7 см x 1,7 см/1,85 "x 0,67 " (приближно). . . Белешки : . . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите .. Ве молиме, оставете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење .. . . Пакетот вклучува : . . Орнамент 1 x Девојче. . Орнамент 1 x момче. . Орнамент од 1 x стол совршен за секоја минијатурна градина, кукли, мов микро пејзаж или сцена во сенка. Бонсаи, слатки, кукли, бајки, градина, градинарски декор, украси за домови, дом и градина, минијатура, украс.

Главните својства

Избор на купувачот

Без разлика што подготвувате во кујната, вашата даска за сечење треба да биде издржлива, безбедна и прив

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Кузмарк Розова Кожа колба одличен празник, роденден, бизнис или идеја за подароци секој ден Розовата ко�

Оваа отоманска замена перница е совршена за освежување на вашиот трем или двор Отоманската перница мож�

Техниката обезбедува брилијантен ефект на боја и мазна завршница што е невидена Од спалната соба до дне

Оваа BSP Women PlSherpa Sherpa Full Zip Reece јакна дефинитивно ќе ве задржи топло цел ден! Двостраното руно е направено о�

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработена Црна Новина Област Килими, 7 ' Круг Дизајниран да издржи секојд

Оваа тенда што може да се повлече ќе биде идеална за употреба пред прозорецот, на терасата, балконот или

Патриша Пинто претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 15х15 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Мини Часовник За Автомобили,Часовник За Автомобили,Електронски Кварцен Часовник Креативни Автомобилс�

Нашите Маици го поставуваат Стандардот За Стандардна Маичка Ние печатиме користејќи ги најдобрите тех�

5 мл., 100% чешлана рингпсун Памучна Хедер е 90 / 10 чешлана прстенеста памучна / полиестерска Бела Боја е заши

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 61cm / 24.02" Хип : 80cm / 31.50" Должина : 30cm / 11.81" Големина : �

Карактеристики : * Чувајте Ја Вашата Опрема Безбедна и Организирана : со прилагодливи разделувачи, внатр

Тен Акварел Памучна Растителна Ткаенина е дел Од Така Бог Направи Колекција На Земјоделски Ткаенини от�

Tech circle phone cae е компатибилен со iphone 14 (6,1инчен) 2022 ослободување; се вклопува совршено и цврсто; компатибиле

Scroll