Ново
Правоаголник на ѓердан од приврзоци смарагд исечен во облик на ореол врски Исус крст 14К бело злато машки шарм природен багет дијамант cttw висок 2in широко bale w јаже 20in

Правоаголник на ѓердан од приврзоци смарагд исечен во облик на ореол врски Исус крст 14К бело злато машки шарм природен багет

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 255.84

Грижа за вашиот накит-Сапун топла вода со мека четка може да се користи за да се отстрани прашина-гас-ЕТЦ од време на време. Стерлинг среброто од родиум може да се носи во тушот, но златото позлатен накит се препорачува да се отстрани и да се задржи помалку контакт со вода за подобрување на неговиот живот, ќе се спушти со текот на времето во зависност од употребата. Едноставно тријте со мека крпа за да се отстрани оксидацијата и да се обнови лак.00 UPC Код : 826844087058 FEATURES : Врска на ѓердан правоаголник смарагд сечење во облик на ореол врски Исус крст 14 K CROSE MENS CHARM PRATIRATION BAGUETTE DIAMOND 2 1/3 CTTW 3 инчи висок 2in широк 15 mm Bale W 4 MM Rope 20in Поразено сребрена сребрена сребрена сребрена сребро Синџир на нашата голема над 2 инчи висока крос -колекција има 25 стилови за да избере квалитетот на дијамантите е бело искривено чисто очите на високиот сјај Реални златни ланци можат да се купат дополнително од узуррските вкрстени шарми се рачно полирани QC испитувани од златарници и имаат светла заштитна плоча на родиум на Дијамантот за подолготраен сјај и брилијантност. Стерлинг среброто од родиум може да се носи во тушот, но златото позлатен накит се препорачува да се отстрани и да се задржи помалку контакт со вода за подобрување на неговиот живот, ќе се спушти со текот на времето во зависност од употребата. Подароци и прилики за семејно татко син Сопругот дечко внука Неговата и нејзината сопруга девојка и празнични прилики подароци за свадба, в Valentубени, предлог, роденден на родилки, годишнина, дипломирање тинејџерски 21 нови мајки за раѓања за туширање подароци и пријателски прослави Божиќ Ханука Дивали Еид Подароци за сите буџети под 2000 американски долари, накит за накит за накит за накит, накит за накит за накит, накит за накит, накит Menените жени доживотна долга меморија и има внатрешна вредност на содржината на злато Пренесува loveубов и спомени засекогаш, ИНДАДМАИЈА има скапоцени камења во златни подароци. Пендант ѓердан правоаголник смарагд исечен во облик на ореол врски Исус крст 14К бело злато машки шарм природен багет дијамант 2 1/3 CTTW 3 инчен висок 2in широк 15мм Бејл W 4mm јаже 20in Позлатен сребрен синџир Нашата голема над 2 инчи висока крос -колекција има 25 стилови за да изберете Квалитетот на дијамантите е бело искривено чисто очите чист висок сјај вистински златни ланци може да се купат дополнително од нас.

Главните својства

Избор на купувачот

Паметниот дизајн на сите временски услови на вратата има тешка заштита што ја запира нечистотијата на в

Работете, играјте и соочете се со денот со потпис од Levi Strauss Bootcut Подигнување и инсејм : среден пораст; 32 "И

Дозволете им на сите да знаат за кого се вкорени, бидејќи вашиот омилен тим на МЛБ го погодува дијаманто�

Дехидратор на храна Gourmia GFD1750 со дигитална контрола на температурата на допир, десет ленти за сушење плу�

Комплет за надградба на сопирачката за еволуција на сопирачката Z23 со дебеломер го прави едноставна и ц�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Подготвени да се претставиме без обележја, кои се прикажани во различни големини, ова подготвено, уметн�

Ви благодариме за изборот на нашата продавница! Со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме квалитетни сто�

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во оваа супер симпатична поли плетена наметка в

Дозволете му на вашиот стил да зборува сам за себе секој пат кога ќе излезете да ги носите Skechers паралелн�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Обезбедува удобна точка на спојот за 3, 16 '' I.D Завршени жици, оценети со максимум 30 засилувачи, лесна за ск

Вашето мало девојче ќе сака да оди на плажа или базен во удобноста на ова официјално лиценцирано тролов�

Инспирирани од антички производители на сладолед и внимателно изградени од најдобрите шуми и метали, о�

Лесен стил на носење со лесен вклучен и исклучен дизајн на лизгање со стрии за да се движите со вас кога �

Трим од зелена салата му дава на овој долг ракав од Гаранималс мода напредна завршница што ќе ја сака...

Одликувајќи се со оригиналната усна на Flatfish, маснотијата на Worden е дизајнирана да ги надмине сите стари о

Peackock plumagepremium врамени печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за двојно �

Оваа прекрасна апстрактна транзициска форма црна IV платно уметност се печати со употреба на највисок к�

Оваа примамлива Оригинална Ѕвезда К Форма на Срце 6мм Симулираше Розов Турмалински Бајпас Прстен, доста

Покажете ја гордоста на вашиот тим и трансформирајте го ентериерот на вашите автомобили со корица на во

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee...

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Главни единечни прицврстувачи на млазници со само чистење во Daisy White 2 Пакувајте ги прицврстувачите на е�

Прославете ја својата врска со овој елегантен ѓердан од мијабела солитер Монтирана во треперливо сребр

Scroll