Ново
Примарно Злато Карат Бело Злато Дијамантски Ореол Сафир Левербек Висат Обетки

Примарно Злато Карат Бело Злато Дијамантски Ореол Сафир Левербек Висат Обетки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 14031.20

Изработени во 14 каратно бело злато овие обетки од роден камен во септември ќе додадат совршена боја на се што ќе облечете. Овие 27х8мм обезбедени обетки имаат 3,3 мм сини скапоцени камења од сафир опкружени со пенливи дијаманти. Скапоцените камења тежат 0,40 cttw, а дијамантите тежат 0,198 cttw.Метална Тежина : 1,81 грама Тип на накит : Тип На Фино Обликување : Пад И Данглегендер : женско затворање : Левербекметал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 27мм х 8ммгемстоун Детали : Тип : Сафирпородилен Камен Месец : Септември Боја : Сина Форма : Тркалезна Големина : 3,3 мм тежина : 0,4 cttwquanty : 2 Поставување накит : Prongdiamond Детали : Јасност : I2color : i-jshape : Тркалезна Големина : 0,9 Mm, 0,8 Mmweight : 0,198 Cttwquanty : 30, 26gewerting : Prongy Вашиот Предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, Совршена за Чување или давање подароци.Земја На Потекло : Индија 14 Каратно Бело Злато, Родиум, Левербек, Сафир, Дијамант.

Главните својства

Избор на купувачот

Одење Голф со Мојот Афиондеца голф Бебе Лигавче, одлично за славење на игра на голф со Дедо Нашата Бебеш�

Носењето На Оваа Облека ќе ја истакне вашата добра фигура и ќе добие многу пофалби ✈ ✈Машки стебла за п�

Тим Италија фудбал љубовник Дете Долг Ракав Маица со потресени знаме На Италија и фудбалска топка вели �

Парохиската нација за мажи OPN88458 G Патика е опрема за целодневно носење Овие патики се состојат од затвор

Jumbo Pl"x 40" x 9,5 "(површина за спиење : приближно 41" x 34 ") Мал 20 "x 15" x 5,5 "(површина за спиење : приближно 15" x 12,5 ")...

НатпреварПар Со Фармерки и Чевли За Лесен Ансамбл, или Со Долги Панталони и Патики Кога Сакате Удобна и �

Изберете совршен подарок за вашите деца со нашата смешна И стилска Колекција Облека За Ноќта на Вештерк

наша цел е да ви обезбедиме симпатична, забавна и трендовска Соодветна Маица што можете да ја носите во �

Мојот Втор Божиќен Дедо мраз Со Бонбони Трска Бебешка Маица, совршена за втората Божиќна сезона на внук�

Овој Кадифен Мини Украс е со забавна големина и без разлика дали ги украсувате салите, украсувате дрво и

Убава Божиќна Колекција Облека За Чорапи За Деца е најдобриот избор за Вашиот Божиќен Подарок! Оваа Грд�

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате ✈ ✈Машки Товарни Работни Панталони Редов�

Временски Капак ПриклучокКомпатибилен со 20012006 BMW 330 Ci Note : Ванос Домување Слепи Приклучок Компатибилен с

Одликувајќи се со оригиналната усна на Flatfish, маснотијата на Worden е дизајнирана да ги надмине сите стари о

Оваа прекрасна апстрактна транзициска форма црна IV платно уметност се печати со употреба на највисок к�

ОПИС : 3 парчиња / сет Прекрасен Зајак Автомобил Парфем Мирис Освежувачи На Воздух Излез Пропустлив Парф�

Боб Рос Среќни Дрвја! Маица100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави има удобен врат на е

Оваа прекрасна класична продавница за возрасни ЖЕНСКИ подароци за роденденски накит лц се совршени за �

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

Карактеристики : Дермална Основа За Сидро Изработена од висококвалитетен Титаниумски материјал Г23 без

Scroll