Ново
Проактивно здравје сорта на храна за возрасни кучиња - ПК

Проактивно здравје сорта на храна за возрасни кучиња - ПК

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

IAMS ™ Proaction Health ™ Возрасна храна за кучиња со разновидност на кучиња. WT 9,75 lbs (4,42 кг) .Подгодените количини да се хранат на ден : Тежина на возрасно куче (lbs.) : 10 - 30 - 40 - 60 - 80 - 100.Канари на ден кога се хранат сами* : 2/3-3/ 4 - 1 1/2-2 - 1 3/4-2 1/2 - 2 1/3-3 1/3 - 3-4 - 3 1/2-4 3/4.*1 CAN = 13 мл. Количината на храна што вашето куче ја бара ќе зависи од активност, возраст, животна средина и раса. Подгответе се на собна температура и во ладење неискористен дел. Секогаш обезбедувајте пристап до чиста, свежа вода. Храна за кучиња, класична земја, возрасни 1+. Здрава кожа и палто со Омега 6. Ветеринарите препорачуваат IAMS. Нема полнила. 6 - Класична земја со пилешко и ориз од цело зрно. Бр.1 Состојки Вистинско пилешко. 6 - Со јагне и ориз. Направено со вистинско јагне. Проактивно здравје на IAMS. Хранењето на вашето куче е еден од најважните начини на кои се грижите за нив. Нивната диета влијае на сè, од кожата и палтото, до нивното варење и нивото на енергија. Изберете ја исхраната што го носи уникатниот најдобар милениче. 100% комплетно и избалансирано за одржување на возрасни. Само храна за домашни миленици. Храната за кучиња IAMS е 100% загарантирана задоволство. Прашања? Коментари? Јавете ни се на 1-800-525-4267.

Главните својства

Избор на купувачот

Земете назад вашиот простор Со Рација Мулти Инсекти Спреј Ги убива бубачките што лазат и летаат при кон�

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих..

Временски Капак ПриклучокКомпатибилен со 20012006 BMW 330 Ci Note : Ванос Домување Слепи Приклучок Компатибилен с

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

Либерти Блуз Машки Голем увезен Голем недовршен инсем 38 "Висок недовршен инсем 40" Изберете "Должина На П�

наша цел е да ви обезбедиме симпатична, забавна и трендовска Соодветна Маица што можете да ја носите во �

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и т

Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја го�

Приказните Се добри за некои работи, но кога станува збор за вистинскиот шеф, се работи за тебе, Мамо...

Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка ❀ СОВРШЕН БОЖИ�

Мојот Втор Божиќен Дедо мраз Со Бонбони Трска Бебешка Маица, совршена за втората Божиќна сезона на внук�

Генерации квалификувани занаетчии ја обликуваа декоративната инспирација зад овој традиционален тепи

Карактеристики : Дермална Основа За Сидро Изработена од висококвалитетен Титаниумски материјал Г23 без

Каролини Богатства BB2921 JMAT Ирски Волчјак Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде М

Совршен е и за родендени, забави, тушеви, свадби, настани и сите други ваши сезонски потреби за подароци..

Scroll