Ново
Safavieh Vivi Glam Grommet Curnate Probernate Panel

Safavieh Vivi Glam Grommet Curnate Probernate Panel

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 460.16

Купувајте Safavieh на. Заштеди пари. Во живо подобро. Дизајнирано со луксузна мешавина од полиестер/постелнина, на секоја табла има 8 цврсти прстени на гром за да овозможи лесно, брзо виси. Боја : Беж. Димензија на артикалот : 96 in. X 52 во . Материјал : 95% полиестер, 5% постелнина. Стил на наслов : Громет. Громет (прстен) Број : 8. Громатска големина : 1,75 ин. Дијаметар. Панелите за прозорци се еден до пакет. Непроacирност : непроaирна. Додатоци (и) во сликата на животниот стил не се вклучени. Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои артикли може да варира малку.

Главните својства

Избор на купувачот

Спецификации : *Боја : Бела*Материјал за гумена заптивка : Силикон*Внатрешен дијаметар На Гумена заптивк�

Дијаметарот од 0,018 во 0,45 мм обезбедува возбудливите борби да завршат добро Неуспехот да се фати риба е о�

Женски Мек Монохроматски Игла За Капа Со Една Плетенка Баоту Карактеристики : Материјал : (Полиестер) Во

Без разлика дали барате трендовски бохо, југозападен шик или испробан и вистински традиционален, Вкусн�

Клучните синџири / клучните прстени на НЕОНБЛОНД се уникатен и совршен подарок, идеален за клучеви од к

Големо ГОЛЕМО Платно 36х24 Постер Печатење со наслов "Инспиративен Постер : Патувањето од илјада милји за�

Нанас омилен подарок за Новороденчиња од баба за нејзиниот внук или внука со слатки стрели Нашите унисе

️ ● Притиснете "Додај Во Кошничка" Сега, Почнете Да Уживате Во Непречено Движење На Глувчето и Додадете

Пластичните украси од бонбони од трска имаат светла композиција во боја, изгледаат реално и прекрасно, �

Малите мене портокалови кучиња кофа бебе сонце шапка Малиот јас користи ткаенини како мек памук, терикл

Кухас Играчки Бебе РК Мотор Ладилник СО Двојни Вентилатори 5 V Алуминиумски Ладилник Одговара 540 550 3650 F540

41" рамо : 48см / 18 Перење : се препорачува рачно перење во топла вода или машинско перење со вреќа за перење.

Scroll