Ново
Хантер Терен Потресена Бела И Текстура Рѓа Светлина Мини Лустерот Таванот Светло Тела

Хантер Терен Потресена Бела И Текстура Рѓа Светлина Мини Лустерот Таванот Светло Тела

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 7968.00

Мешавина од рустикален и рафиниран, Теренскиот мини лустер додава секојдневна елеганција на вашиот простор. Инспириран од француската земја и Европските дизајни на ентериер, Теренот може да се пофали со богатство и топлина со својата форма на вретено и завршетоци инспирирани од дрво. Без разлика дали е обесен како главен тела или во множители, овој лустер во традиционален стил додава навестување на романса од старата школа за осветлување на едноставни простори. Оценето само за внатрешна употреба. Потребни се 4 е12 светилки. Светилки не се вклучени. НАПРАВЕНО ЗА ВО ЗАТВОРЕНИ ПРОСТОРИИ : за употреба во затворени простории како кујни, спални соби, дневни соби, трпезарии и влезови. ПРЕПОРАКА ЗА СИЈАЛИЦА : Максимум 60 W по сијалица или ЕКВИВАЛЕНТНА LED сијалица. Светилки не се вклучени. НА СЛИКАТА ОВДЕ : Одговарајте на нашата слика користејќи светилки Е12. ПРИЛАГОДЛИВИ ОПЦИИ ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ : прилагодливата должина на ланецот овозможува прилагодување на висината од 19,5 инчи и 90,5 инчи. НАКЛОНЕТ ТАВАН КОМПАТИБИЛЕН : систем За Монтирање компатибилен со наклонет или аголен таван. Гаранција : едногодишна ограничена гаранција поддржана од доверливи експерти во Хантер.

Главните својства

Избор на купувачот

Забавна идеја за подарокПодарете ЈА оваа зграда ОД 730 ПАРЧИЊА ЛЕГО модел како посебно задоволство, пода�

Овој Принцеза Принцеза Врамени Сликарство Печатење е врвен квалитет Giclee печатење на висока резолуција

Нашата Солидна Колекција Има можност да ја осветли секоја просторија со луксузна и жива боја...

Прекрасен спектар на егзотични перници за апартман на различни животни стилови Од паметни весели дизај

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капка Раменици Голем Дуксер Жени ве Молиме проверете Ј�

Хемфри Рептон претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 20х20, насловено "Парк

Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не �

Земете назад вашиот простор Со Рација Мулти Инсекти Спреј Ги убива бубачките што лазат и летаат при кон�

Амортизацијата 60 Е Дизајнирана да Ја Користат Изведувачи На Климатизација / Станбени објекти, Техничар�

Големина : М Биста : 7287см / 28,334,3 " Половината : 6587см / 26,034,3" Големина : Л Биста : 7494см / 29.137.0 " Половината : 6994см

Женско Мини Здолниште За Бодикон, Класично Карирано Печатење Здолниште Со Волнен Молив Со Висок Струк С

Земете Ја Вашата Дневна Доза На Хумор Со Овие Смешни Смешни Маици Ако сакате да им подарите добар подаро

Оваа четка има неизбелени, необоени црни влакна од свињи кои ви овозможуваат да држите остри рабови и да

Работи Со Лаптопи : Apple Mac Book, Pro, Air / Acer Aspire V, Chromebook, V Нитро, V5, Switch, C720, Еден 10 / Alienware 17, 15, 13 / AorX3 Плус v5, Плу�

Калавеј го воведува Сетот За Голф Рева, сет за врвни перформанси за жени Сетот За Голф Рева содржи клубо�

Каролини Богатства 8482МАТ Палма Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27, 27"Л х 18" W, разнобојна Оваа Внатрешн

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка ја

Пол : Жени Сезона : Лето Повод : Дневно, базен, Море Материјал : Полиестер Декорација : Никој...

Ултра удобноста, вклопувањето и стилот совршено се спојуваат за да го создадат вашиот сон жан Овие Женс�

Изработени од подобрени полипропиленски предива, Килимите Адирондак истражуваат стилски прекумерна б�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Х

"Хидраулични Филтер База, Должина 55 / 16 Во Надвор Од Диа 51 / 2 Во., Влезот 11 / 4 Во НПТ, Излез 1 1 / 4 Во НПТ, За Упо

Четири Сезони А / Ц Течно Црево За Ладење П / Н : 65633 Монтажа На Црево За Течно Црево w / o Отвор Цевка Одговар

Комплет Бела Кујнска Крпа Од 2 Крпи за Садови со специфични уметнички дела од бостонскиот териер...

59"Size : XXL: 12 EU : 42 Bust : 125cm / 49.47"Shoulder : 55cm / 21.05"Length : 66cm / 25.21"Sleeve : 53cm / 20.29"Shoulder : 52cm / 20 ● Забелешка : темносини јакни

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

Scroll