Ново
Флеш Мебел Комерцијални Одделение 30 Тркалезна Бела Метална Внатрешна-Надворешна Маса Поставена Со Вертикални Столчиња За Грб

Флеш Мебел Комерцијални Одделение 30 Тркалезна Бела Метална Внатрешна-Надворешна Маса Поставена Со Вертикални Столчиња За Грб

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Завршете ја вашата трпезарија, ресторан или двор со овој шик комплет маса и стол. Овој шарен комплет ќе додаде ретро-модерен изглед во вашиот дом или ресторан. Табелата има мазен врв и заштитни гумени подни лизгалки. Столот во индустриски стил има атрактивна вертикална летва назад. Овој комплет маса од 3 парчиња е дизајниран за внатрешни и надворешни поставки. За долговечност, треба да се внимава да се заштити од долги периоди на влажно време. Можностите се бесконечни со мноштвото средини во кои можете да ја користите оваа табела, и за комерцијални и за станбени простори. Маса И Стол Во собата. Сетот Вклучува Маса и 2 Столови. Бел Прав Палто Заврши. Дизајниран за Внатрешна и Надворешна Употреба. Дизајниран за Комерцијална и Станбена Употреба. Метал Кафе Маса. Врвна Големина : 30" Круг. 1.25" Дебел Раб Врвот. Заградата одоздола обезбедува дополнителна стабилност. Заштитни Гумени Подни Лизгалки. Големина на табелата : 30 "W x 30"D x 29.5"H. Големина На Основата : 26" W. Стол Во Индустриски Стил. 500 фунти. Капацитет На Тежина. Купишта Високи до 8 Столици. Вертикална Летва Назад. Прилагодливи Лизгалки На Подот. Големина на стол : 15,5"W x 20" D x 33,25 "H. Големина На Грбот : 15,5" W x 16,5 "H. Големина На Седиштето : 15,5 "W x 14"d x 18,5" H.

Главните својства

Избор на купувачот

Менс Рашири Фит Гаќи Секси Мажи Шарени Дишат Гаќи За Долна Облека Испакнати Торбички Шорцеви Гаќи Секси

Tech circle phone cae е компатибилен со iphone 14 (6,1инчен) 2022 ослободување; се вклопува совршено и цврсто; компатибиле

Споделете ги вашите возбудливи вести Со Нашите Единствени Најдобри Браќа Се Промовираат Во Големиот Бр

Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Повод : Материјал : Полиестер...

Разновидниот стил е тука од Georgeорџ во кој има шорцеви за пливање кои се удобни како удобни секојдневни ш

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Тен Акварел Памучна Растителна Ткаенина е дел Од Така Бог Направи Колекција На Земјоделски Ткаенини от�

Изградена за удобност, оваа 3пакет на машки перничиња со перничиња за престојување, ќе ги задржи нозете �

Антибрчки Колаген Вратот Рампа Лепенка Кожата Зацврстување Навлажнувачки Спецификација : Опис : Со зго

Уметник : Pixie Pics Subject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано пла�

Натали Авондет претставува прекрасно 14х12 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов " Пр�

Тој ќе игра во спортски стил и удобност цел ден со Skechers Dynamight 2.0 Vordix чевли Мека ткаенина ткаенина од горн�

Мини Часовник За Автомобили,Часовник За Автомобили,Електронски Кварцен Часовник Креативни Автомобилс�

35 " 106cm / 41 Пакет : 1 маица врвот во пакет Благодарам! Мало бебе девојчиња и женски виножито Мама маица пој

Scroll