Ново
Солеус Ер 13, Бту ДОЕ Номинален Пренослив Клима уред в Турбо Кул И Митемп Далечински Управувач

Солеус Ер 13, Бту ДОЕ Номинален Пренослив Клима уред в Турбо Кул И Митемп Далечински Управувач

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 7679.84

Автоматски заштедува енергија кога спиете Со Режим На Мирување, намалувајќи ја температурата додека одмарате за да заштедите енергија. Лесно прилагодете ги поставките користејќи го екранот за фатаморгана или променете ги режимите од далечина со вклучениот далечински управувач My Temp. Тежина : 70,5 фунти. Далечинскиот управувач My Temp ги прилагодува поставките од целата просторија, а климатизерот ги задржува поставките со заштита од напојување и автоматско рестартирање, автоматски се вклучува по прекин на струја. 3-те брзини на вентилаторот и Турбо Кул го подмладуваат и циркулираат воздухот во простории со големина до 450 квадратни метри. Гаранција на производителот : 1-годишна гаранција. Одвлажнувачот отстранува до 85 пинти влага од воздухот дневно, ослободувајќи ве од досадната, штетна влага. Ниво на бучава : 49 децибели. Материјал : Пластика.

Главните својства

Избор на купувачот

Сите картони за испорака се или 100% рециклирани по потрошувачите или се направени од рециклиран картон...

Големина : М Биста : 7287см / 28,334,3 " Половината : 6587см / 26,034,3" Големина : Л Биста : 7494см / 29.137.0 " Половината : 6994см

61 "Рамо : 56cm / 22.23 " ракав : 23cm / 9.Ве молиме запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не и�

Хипнотизирајќи во елементи и од нијанса и од дизајн, овој сјаен килим нуди крајно исклучителен додаток �

Калавеј го воведува Сетот За Голф Рева, сет за врвни перформанси за жени Сетот За Голф Рева содржи клубо�

Подобрете ја функционалноста и заштитата на вашиот телефон Со Куќиштето За Паричник КЛав! Изработена с�

Мојот Втор Божиќен Дедо мраз Со Бонбони Трска Бебешка Маица, совршена за втората Божиќна сезона на внук�

Има многу простор за креативност и лукавство со Овие Градежни Блокови На Креола во 36" Џиновска Цевка За �

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПАРИЧНИК овој неверојатен кожен таблет заштитен случај е исто така модерно дизајниран

Хемфри Рептон претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 20х20, насловено "Парк

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

Оди, ГерманијаФудбал, Фудбал Долг Ракав Ползавец Inktastic Оди, ГерманијаФудбал, Фудбал Новороденче Долги Р�

Топол, смел нордиски племенски дизајн ткаен во богати, природни бои Неговиот потресен ефект на четка да�

Делфи Контрола Рака Черупка, Со Планината Делфи Контрола Рака Черупка, Со Монтирање Одговара Изберете :

Чоколадо За Одење Од Колекцијата На Селото Лемакс Санта Вондерленд Село Лемакс# : 62300 Додаток Материјал

Либерти Блуз Машки Голем увезен Голем недовршен инсем 38 "Висок недовршен инсем 40" Изберете "Должина На П�

Пол : Жени Сезона : Лето Повод : Дневно, базен, Море Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Обл

Женско Мини Здолниште За Бодикон, Класично Карирано Печатење Здолниште Со Волнен Молив Со Висок Струк С

Големина Табела : Големина : XL Биста : 108cm / 42.52" ракав : 19cm / 7.48" Рамо : 40cm / 15.75" Должина : 75cm / 29.53" Големина : XXL Б�

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

Каролини Богатства BB2921 JMAT Ирски Волчјак Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде М

Оваа ставка е сосема нова, фабрички запечатена.Кажете збогум на непотребниот отпад од етикетата на лист

Убава Божиќна Колекција Облека За Чорапи За Деца е најдобриот избор за Вашиот Божиќен Подарок! Оваа Грд�

Scroll