Ново
Деца дете половина тело надувување на манекен манекен манекен

Деца дете половина тело надувување на манекен манекен манекен

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Карактеристики : *Сосема нови и висококвалитетни*деца Деца половина тело надувување на манекенки за деца, модел на модел на торзото*се користи како врвови/ѓердан/шамија итн. Екран*Компактен, преносен, флексибилен*одличен за колекции на облека, малопродажни дисплеи, привремени музејски дисплеи, дисплеи, дисплеи во музејот, Патувачки дисплеи, трговски емисии, итн. Спецификации : *Материјал : ПВЦ*Модел : 1001*Боја : сребро (како што покажуваат сликите)*Висина : 43см (приближно)*Градите : 53 см (приближно)*половината : 53см (приближно. ) Топли совети : *Како да се надува : Затепајте ја дупката за воздух за да го отворите полукругот во рамките на воздушната дупка. И, само треба да го сторите тоа еднаш. Немој да му дадеш втор нотка во случај воздухот да излезе. Забелешка : Не надувајте се премногу полни. Можете да го оставите настрана додека не биде целосно отклонет. Содржина на пакетот : 1 * Дете за надувување на манекенката Забелешка : Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и светлината на светлината. *. Деца дете половина тело надувување на манекен манекен манекенка модел модел. *. Се користи како врвови/ѓердан/шал итн. *.

Главните својства

Избор на купувачот

Децата можат да го отсликаат времето на поминување на ангажиран и смирувачки начин Времето на гледање п

Конструиран од висококвалитетни материјали, повеќе гроздобер стил на креветот за метална платформа во

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална уметност на црвениот кру

Оваа BSP Women PlSherpa Sherpa Full Zip Reece јакна дефинитивно ќе ве задржи топло цел ден! Двостраното руно е направено о�

Собранието на модулот за пумпа за гориво GMB изгради репутација во автомобилската индустрија за квалите�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Силиконски Восочни Шпатули, Црвена Handономска Рачка Лесно Стапчиња За Отстранување На Влакна Со Соодвет

Освежете го плакарот и земете си сандала за каиш на глуждот Менди Оваа класична сандала со две ленти со �

®Прилика : Погоден За секојдневен изглед и секоја пригода, како што се дом, канцеларија, теретана, семеен

35 " 106cm / 41 Пакет : 1 маица врвот во пакет Благодарам! Мало бебе девојчиња и женски виножито Мама маица пој

Луксузна Leatherette Премиум пернишана заштита за внатрешноста на вашето возило Стилските капаци на кожени

Scroll