Ново
Дизајн Куќа Грејслин Ѕид Светлина Во Сатенско Злато

Дизајн Куќа Грејслин Ѕид Светлина Во Сатенско Злато

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 382.56

Оваа Дизајнерска Куќа 588871-Сг Грејслин 1-Светлосна Ѕидна Светлина се одликува со модерна сатенска златна завршница и јасна, семе од стаклен глобус. Семеното стакло крие дамки, нечистотија и отпечатоци од прсти додека фаќа светлина и додава брилијантен сјај на светлина. Ова ѕидно светло е оценето за 120 волти и користи (1) 60w стандардна средна основна сијалица или LED еквивалент (не е вклучено). Дизајниран и произведен Од Дизајнерска Куќа, доверлив извор за квалитетно осветлување, хардвер, водовод, кујна и производи за капење за секој вкус и буџет.Овој производ Е ЕТЛ наведен за употреба на влажни локации И доаѓа СО 10-годишна ограничена гаранција ИДЕАЛЕН ЗА кујни, спални соби, ходници, влезови, бањи И многу повеќе, оваа модерна таванска светлина има модерна сатенска златна завршница и јасна, семе од стаклен глобус. ДИМЕНЗИИ : 11,65 инчи H x 6,11 инчи W x 8 инчи D. КОРИСТИ (1) 60w стандардна средна база сијалица или LED еквивалент (не е вклучен). ЗАТЕМНЕТ : Дизајниран да биде затемнет кога се користи со компатибилен прекинувач за затемнување (не е вклучен); овозможувајќи ви да ја прилагодите претпочитаната осветленост на светлината. ЕТЛ наведени за употреба во влажни локации. 10-годишна ограничена гаранција.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал за ткаенина : 300д водоотпорна оксфордска ткаенина Капацитет : следење на 20 литри Големина : 20

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

спецификации : цветот цоап доаѓа со арома, долг рок на траење, свеж воздух постојат многу стилови на бои,

Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : Стадо Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надворешна, М�

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Современи ЦрвеникавоКафеави Ориентални Теписи, 3 'х 5' Дизајнира

Информации за производот : Тип : Рингматеријал : Моисанитестил : природен облик : срцев стил : женски мате�

Направете внимание на вашето лице со овие обетки од капнување на куполата Миабела Изработени во бујно ж

Гледајќи топло, топло, топло во трендовски сет и резервоар за граници Ова стилско дуо се спарува совршен

Оваа колекција на омилени Возила Со Топли Тркала од 1 : 64 скала е задолжителна за деца, колекционери за во

R4 B Donna нуди внимателно изработена мешавина од удобност и мала тежина, вклопување, трансфер на електричн�

Големина : S Под Биста : 60cm / 23.62" Должина : 50cm / 19.69" Големина : M Под Биста : 64cm / 25.20" Должина : 52cm / 20.47" Големина :

Удобноста при возењето може да биде важна, но враќањето На Контролата на Возењето на возилото стабилнос

Едноставна кујна (мудар бренд На Компанијата) 4 служат замрзнати Сушени Слатки Јаболка Без лажни вкусов�

Опис : Стакло Ветер Ѕвоно Со Јапонски Стил Модели изгледа тоа дава елегантен звук кога има ветер.печатен

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни знаејќи дека нашите кошули ост�

Трансформирајте ги непознатите води во детални мапи за неколку секунди со Helix 9 CHIRP GPS G2 N Fishfinder од Humminbird...

Scroll