Ново
Класа Приколка Кука Со Топката Монтирање, Приемник, Компатибилен Со Одберете Форд Фокус

Класа Приколка Кука Со Топката Монтирање, Приемник, Компатибилен Со Одберете Форд Фокус

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Поврзете се со вашиот животен стил со сопствен приемник за накуцване ОД КУРТ. Сите наши сопствени куки се дизајнирани за специфично вклопување на возилото, произведено со гордост, завршено за водечка отпорност на ' рѓа во индустријата и тестирано на ригорозни стандарди ЗА БЕЗБЕДНОСТ На SAE J684. Оваа комбинација на приколка за приколка од класа 1 и држач за топка е дизајнирана за прилагодено вклопување во одредени години Од Фокусот на Форд (видете ги информациите за апликацијата за да ја потврдите опремата). Куката се интегрира со рамката на возилото и обезбедува корисен и сигурен приемник 1-1/4" х 1-1/4". Приемникот е совршен за прицврстување на вклучената држач за топка и влечење мала приколка или за додавање товарен простор со носач на товар, решетка за велосипеди или друг додаток. Оваа конкретна кука од класа 1 е оценета за 2.000 фунти бруто тежина на приколката и 200 фунти тежина на јазикот (никогаш не ја надминувајте најниско оценетата компонента за влечење). Монтажата на топката вклучена со оваа кука за приколка брзо и лесно се инсталира во приемникот за кука и има дупка за топка од 3/4" (не е вклучена топката за приколка). Може да се монтира во позиција на пораст или пад за да се промовира влечење на ниво. Како и СИТЕ ПРИЛАГОДЕНИ куки, овој накуцване од класа 1 е заштитен со нашиот процес на завршна обработка со ко-лекување. Се бигорува за мазна површина, потопен во течен а-капут за отпорност на 'рѓа внатре и надвор, покриен со издржлив црн капут во прав и конечно ко-излечен за водечки во индустријата штит отпорен на' рѓа, чип и УВ. Без разлика каде се движите или во која сезона од годината влечете, оваа кука е опремена за долготрајна еластичност на елементите. Се одликува со приемник со отворен грб за лесно чистење и доаѓа со целиот хардвер неопходен за инсталација. Оценето на 2.000 фунти. бруто тежина на приколката и 200 килограми. тежина на јазикот. Дизајниран со дизајн специфичен за возилото за прилагодено вклопување. Скриено главно тело ЗА ое изглед и беспрекорна интеграција со возилото.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : Директна замена на вашата единица.Приклучок и игра, директно вклопување, лесно installation.N

Карактеристики : Должина На Ракавот : 3 / 4 Ракав Тип Ракав : Редовни Деколте : Вратот На Екипажот Материја�

Овој Секач И Голема И Висока Ковачка Тонска Лента Поло Ви овозможува да додадете стил на вашата опрема З

Опис : Користењето На Оваа Таписерија за божиќни елементи, вашата спална соба, камин, дневна соба и други

Обезбедување квалитет И Услуга : ние секогаш се придржуваме до обезбедување на задоволителни производи

Совршен Подарок : одличен подарок за жени, јуниори, тинејџерки, дами, сопруга, девојка, мајка, ќерка За Ве�

Танга Сандали За Жени 11 Покријте Ја Сламата На Прстите Дното Рамни Сандали На Плажа Женски Сандали Од Пл

Валас претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 26х26 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање, насло�

Хедер Робинсон претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матир

Боемски / Секојдневен / Модерен / Ретро / Формален и друг стил може да се префрли по желба СтилСтилски, С

Опишете : боја како што е прикажаноматеријал : ПА+GF+TPUWeight : 73 g1 Може да ги задоволи вашите различни потреби

Мајкл Мулан претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 15х15 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Мат�

Тој е многу мек, удобен, еластичен, со мала тежина, но непроѕирен Оваа Маица има тенок крој и стилски изгл

Ми Треба Мојата Гаража Време Дуксер овој дуксер е отпечатен на мека мешавина од памук / полиестерско ру�

Платина решение За Лутема Осрам 690821 Платина Раствор светилки се оригинални Осрам замена светилка и да с

2023 Жени Печатени Панталони Панталони Хеланки Тренинг Со Висок Струк Трчање Спортски Хулахопки Подигне�

Големина : С Биста : 6680см / 26,0"~31,5" Половината : 6082СМ / 23,632,3" Должина На Ноќница : 69СМ / 27,2" Должина На Наметка :

Дозволете вашето малечко да го прослави својот прв Велигден со стил Мојот 1ви Велигден со Зајаче И Велиг

Кралство Абразиви Пронето 6инчен Кука И Јамка Мрежа Абразиви Дрво Од Почеток До Конечниот Избрани Пакет

1 овој производ има форма на балон и извонредна изработка Практично е и може да се стави на колачи, контр�

Функција : 1 3 прилагодување На Брзините, слободно прилагодување на соодветната фреквенција, ублажување

Мажи Обични Џебови Со Копчиња Со Цврст Патент Исечени Карго Краткикарактеристики : Нашата ткаенина е пр

НУТРИТИВНО КОМПЛЕТНА ХРАНА ОД MAC И КАКАДУ : формулирана од врвни птичји ветеринари и птичји НУТРИЦИОНИС�

Овие уникатни Неонблондски Иглички / Брошеви се внимателно рачно изработени и печатени Направено од п�

Исклучително рентабилно, само треба да потрошите многу ниска цена може да има таков материјал одличен и

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Scroll