Ново
Мало Јас Сафари Кофа За Доенчиња Капа За Сонце Каки Беж Портокалово Куче 12-Мтс

Мало Јас Сафари Кофа За Доенчиња Капа За Сонце Каки Беж Портокалово Куче 12-Мтс

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Малите мене портокалови кучиња кофа бебе сонце шапка. Малиот јас користи ткаенини како мек памук, терикл и велур. Тие веруваат дека бебињата секогаш треба да бидат удобни, цврсто и безбедни. Слободно правете го она што го правите најдобро : играјте, спијте и напредувајте. Малку јас капите за сонце СЕ UPF 40+ ултравиолетова заштита, штити и одv и ОД УВБ зраци. Висококвалитетните ткаенини и конструкцијата уверуваат дека нивните производи ја надминуваат конкуренцијата; не хемиски третирани, влакната се цврсто ткаени за да ги блокираат УВ зраците и никогаш не ги губат своите заштитни својства. Симпатична, удобна, стилска и пространа. Одлично за децата да носат на базен, на плажа или каде и да е изложувањето на сонце. Шапката со широк обод го штити лицето, главата и грбот на вашето бебе. Сонце шапка е солидна каки со контраст портокал кучиња бенд за дополнителен стил. УПФ 40+ : заштитата од Сонце е исклучително важна за нежната кожа на бебињата или малите деца. Оваа капа ќе го заштити горниот дел од ушите и задниот дел на вратот. Висококвалитетни ткаенини и конструкција. Влакната се цврсто ткаени за да ги блокираат УВ зраците и никогаш не ги губат своите заштитни својства. Не се третираат хемиски. Стилски, простран и удобен.

Главните својства

Избор на купувачот

Кардоне 100% Новите Турбополначи ја задоволуваат зголемената побарувачка за максимални перформанси на в

Оваа преодна колекција на теписи користи еклектичен пристап за подигнување на внатрешните подови...

Со овој костим вашето дете може Да стане еден од нивните омилени суперхерои Најбрзиот Човек ЖивБлицот! �

Мотеги Трки беше замислен со една мисија во умот, перформанси Поттикнати од иновациите во мотоспортот и

Без разлика дали вашиот омилен дел Од Фестивалот е поставување на алуминиумски столб (се разбира, без ли

Опис Оваа цврста решетка за складирање е за организирање на вашата колекција на секаков вид модели на и�

90 Врвови Должина : 13.81 Биста : 18.Мали Момчиња 2 ПАРЧИЊА Шорцеви Комплети Врвови За Печатење Со Букви Со Кра

Ако го барате следното одлично парче што ќе го додадете во вашата пештера на обожаватели, Овој Тим На Ка�

Големина : М Биста : 8090см / 31,5035,43" Должина : 73см / 28,74" Големина : Л Биста : 8494см / 33,0737,01" Должина : 77см / 30,31" Голе

Преглед : 100% квалитетна количина : 200 Парчиња Боја : Уцена : пластика вкупна должина : Вклучен е пакет од 110

Автоматски Регулатор На Напон, Регулатор На Напон На Генератор Со Висока Стабилност, Автомобил за Генер

Оваа загатка со дрвени колчиња, со омилени возила, вклучува девет заменливи парчиња, што им овозможува н

Овој неверојатен Диспензер За Хлор За Базен Со Пеперутки ќе додаде светла боја и стил на површината на в

Совршено големина за секоја просторија во вашиот дом, Кабинетот За Акцент На Море зрачи со крајбрежна е�

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични Џеј птица уметнички дела Прославете Го Божиќ со Оваа Божи�

DB Електрични RFM0022 Ладење Вентилатор Мотор Компатибилен Со / Замена За Поларис 500 Ренџер 2 X4 20052009, 4 X4 20042007, 4

Тип На Шема : Печатење.31"5 Години11562см / 24.Ние ќе ви обезбедиме Мулти Стил Бебе Девојчиња Фустан Партија Зд

Гвендолин Бабит претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 12х14 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Мати

Подгответе се да ги запознаете најљубезните мали мачиња досега СО ПЛУШКРАФТ двајт МИНИ Маче Кадифен Иг�

Едноставно измијте во машината за перење на ладна вода, не користете белило Шаг Со Шерпа Долната Страна

Машки Врвки Со Цврста Боја Каки Шорцеви Секојдневна Плажа Дише Спортски Бермуди Шорца.Предложете 12 гол�

Белата Марка Женски Мајчинство Лажичка Вратот Уморен Миди Фустан е вашиот совршен секојдневен миди фус

Scroll