Ново
Motorola Razr HD XT Char Ger GRAST MICRO USB 2. Кабелски комплет од IXIR - од ixir

Motorola Razr HD XT Char Ger GRAST MICRO USB 2. Кабелски комплет од IXIR - од ixir

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 121.44

Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ. Micro-USB од 2 x до USB кабли : 3,5 ft. адаптивна технологија за брзо char ging : со ixir Quick Char GE 2.0 Брзина кабел за уреди го поврзува вашиот телефон со вашиот компјутер за снимање на јазици и синхронизација на податоци. 100-220 V напон, погоден за американските и светските електрични стандарди. Работи со адаптивни брзи уреди за брзо количество (AFC), синхронизирани и пренесуваат датотеки преку кабел за податоци за микро-USB. Компатибилни уреди за прилагодување на брзо char ging (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа технологија, тој ќе има со нормална брзина без метеж. USB Char ging комплет : Ixir Combo Char Ger Set вклучува 1x wallид char ger и 2x Micro USB до USB кабли.

Главните својства

Избор на купувачот

Овие Трендови Меѓународна Игра Со Лигњи Нетфликс Маскирани Мажи Ѕидниот Постер е дизајниран со високо�

Топката Тркала Лого И Центар Собранието Тркало Лого И Центар Собранието Одговара Изберете : 19912003 ФОРД П�

ЗАБЕЛЕШКА : Материјали потребни за изградба на ракета ножици, Молив, Владетел, Парична Казна Шкурка, Сто

Направете свој тропски рај Подгответе се за следната најжешка работа во трансферите на топлина! Прилаг�

Совршен подарок за секоја Медицинска Сестра Дајте подарок на таа специјална Медицинска Сестра тие ќе п�

Висина на купот : 0,5 инчи Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направен�

Висина На Купот : Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие �

Уметник : Студио За Лиценцирање Уметност Предмет : Типографски Стил : Модерен И Современ Тип На Производ

Дијамантските ленти На Ризи Дома Печатени Нагласени Дијамантски Ленти Декоративна Перница за Фрлање д�

Стилски, 5 ' долга маса е горниот дел од Конференциската Маса Со Бесконечна Должина На Лорел Прикачете де

Scroll