Ново
Motorola Razr HD XT Char Ger GRAST MICRO USB 2. Кабелски комплет од IXIR - од ixir

Motorola Razr HD XT Char Ger GRAST MICRO USB 2. Кабелски комплет од IXIR - од ixir

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 121.44

Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ. Micro-USB од 2 x до USB кабли : 3,5 ft. адаптивна технологија за брзо char ging : со ixir Quick Char GE 2.0 Брзина кабел за уреди го поврзува вашиот телефон со вашиот компјутер за снимање на јазици и синхронизација на податоци. 100-220 V напон, погоден за американските и светските електрични стандарди. Работи со адаптивни брзи уреди за брзо количество (AFC), синхронизирани и пренесуваат датотеки преку кабел за податоци за микро-USB. Компатибилни уреди за прилагодување на брзо char ging (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа технологија, тој ќе има со нормална брзина без метеж. USB Char ging комплет : Ixir Combo Char Ger Set вклучува 1x wallид char ger и 2x Micro USB до USB кабли.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики јасна сијалица за замена."месечини" клин база светилки.Клин база.Сијалица база т5 клин.Бо

Подгответе се да ги запознаете најљубезните мали мачиња досега СО ПЛУШКРАФТ двајт МИНИ Маче Кадифен Иг�

Ако немањето современо светло со прилагодлив кабел не е доволно, треба да знаете дека оваа светлосна те�

Acdelco автоматски пренос жици темперамент ' изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет �

Еден од оригиналните ликови од играта на блокбастерот Роблокс луд Убиец од лолерис, Адам ја носи фразат�

Првото Предупредување SFA250 Пронаоѓач На Изгубени Ставки ви овозможува лесно да го поставите растојание�

Мијалникот На Конзолата Каре беше дизајниран да користи минимален простор на подот и да направи бањите

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

Налепниците За повеќекратна Употреба се лепат на повеќе површини и се отстранливи и еднократно...

Механички Пумпи За Гориво : 7274 Понтијак Грандвил, 73 Понтијак Боневил, 73 Понтијак Гран Ам, 7374 Понтијак Гра�

Scroll