Ново
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Обетки со Кружен Обрач исечени Со Дијаманти

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Обетки со Кружен Обрач исечени Со Дијаманти

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Трансформирајте го вашиот секојдневен стил со овие прекрасни обетки со обрач со дебелина од 3 мм. Дизајнирани во 10 каратно жолто злато, овие обетки со тркалезни обрачи од 35х40,1мм се комплетирани со завршна обработка со дијамант за шармантна привлечност и обезбедени со затворачи од жица и спојка.Метална Тежина : 2,41 грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Тркалезни Обеткиизбор За Накит : Дијамант-секач : женско затворање : Седло Метал : Златно Карат : 10 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 35мм х 40,1 мм, 3мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бела боја лак, совршен за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Перу 10кт Златен Дијамант-Исечени Обетки Со Тркалезни Обрачи Од 3мм : Изработени во обетки со жица со жица од 10кт жолто злато3мм широк дијамант со мала тежина.

Главните својства

Избор на купувачот

Создава одлична средина за некој посебен да помине со прстите низ вашата коса Сонцето, ветерот и загаду�

Комплиментирајте ги вашите работни површини од природен камен, камини, гранитни шипки, полици и влезови

Бавно готвење брави во влага и вкусови за нежни резултати што ја наводнуваат устата и со овој 7 qt програм

"Хидраулични Филтер База, Должина 55 / 16 Во Надвор Од Диа 51 / 2 Во., Влезот 11 / 4 Во НПТ, Излез 1 1 / 4 Во...

Совршен како тепих во дневната соба или тепих во спалната соба Совршен како тепих во дневната соба или т

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови...

Мебел За Пикет Куќа Монтаук Панел 5 ПАРЧИЊА Комплет За Спална соба е единствениот комплет за спална соба

Изработени од подобрени полипропиленски предива, Килимите Адирондак истражуваат стилски прекумерна б�

Дали сте во потрага за надворешна површина килим? Не гледајте подалеку од Нашата Надворешна Колекција...

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потра�

Ова управувачко вратило директно ја заменува оригиналната опрема на специфични апликации за возила Те�

КЕНТАКИ NCAT4017 НАРЕДЕНИ PURS Слободен превозот на нарачки над 3 35 На Фан Продавница Од Страна На Фанатици Бр�

Имајте време од вашиот живот да ловите во дивината, сето тоа од удобноста на вашиот дом, Со Ловечкиот Сет

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Амортизацијата 60 Е Дизајнирана да Ја Користат Изведувачи На Климатизација / Станбени објекти, Техничар�

Ова куќиште на термостатот за ладење на моторот за замена е дизајнирано да одговара на вклопувањето и и�

Прекрасен спектар на егзотични перници за апартман на различни животни стилови Од паметни весели дизај

Овој Тренд Меѓународен Марвел Вандавизија Заедно Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разно

Купете Го Богот На Војната Рагнарок Лансирање Издание, Колекционерско Издание или Јотнар Издание за да

Во Јужна Америка, тој патува низ џунглата, а овој сет на воз им помага на децата да ги преживеат тие возбу

Донесете ја дома радоста На Замрзнатиот 2 На Дизни со нередбесплатно искуство со боење на сјајот! Овој К�

Оваа четка има неизбелени, необоени црни влакна од свињи кои ви овозможуваат да држите остри рабови и да

Scroll