Ново
Радост Накит Нерѓосувачки Челик Тексас-Сребрен тон Роза Алка Синџир Нараквица, 6.25 +1.75 Продолжувач

Радост Накит Нерѓосувачки Челик Тексас-Сребрен тон Роза Алка Синџир Нараквица, 6.25 +1.75 Продолжувач

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Нерѓосувачки Челик Тексас-Сребрен тон Роза Алка Синџир Нараквица, 6.25 "+1.75 " Продолжувач. Нерѓосувачки Челик Тексас е приближно 0,71 x 0,69 x 0,07 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Овој шарм од нерѓосувачки челик изгледа одлично и нема да оцрни. Нараквица со сребрен тон е 6,25 инчи со ланец за продолжување од 1,75 инчи. Синџирот е приближно 2мм во дијаметар. Јастог затворач затворач. Линкот за Преглед на мала Роза е приближно 0,46 х 0,54 х 0,06 инчи (Hx Wx D).Розите се прекрасни симболи на љубов, убавина, надеж и посветеност. Тие имаат посебно значење во Христијанството, Јудаизмот, Исламот и Хиндуизмот. Оваа нараквица за шарм за возрасни прави прекрасен подарок за да ја претставува пролетта, посветеноста, мудроста и верата. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи не се наменети за деца 14 години и помлади. Нараквица со сребрен тон е 6,25 инчи со ланец за продолжување од 1,75 инчи. Синџирот е приближно 2мм во дијаметар. Јастог затворач затворач. Линкот за Преглед на мала Роза е приближно 0,46 х 0,54 х 0,06 инчи (Hx Wx D). Овој женски накит е сјаен метал.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : М Половината : 78см / 30,71" Колк : 110см / 43,31" Должина : 52см / 20,47" Големина : Л Половината : 83см / 32,68" Кол�

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Шарена Седона Кафеава Новина Област Килими, 7 ' Плоштад...

Секоја ролна е завиткана во заштитна фолија, а потоа во картонска кутија Дел димензии : 60.9 големина : 38...

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перф�

Wim чевли за жени папучи за жени станови чевли жени пешачки чизми жени клинсандали за жени обични летни к�

Сите Сезонски Патнички Автомобил / Миниван турнеја гума.* Широк, квадратен облик на профил, подлабока дл�

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

Мини Метал Дигитален Будилник Со Светло Ѕвонче За Студенти Во Спална Соба Спецификација : Ова е многу пр

Божиќни пижами за жени,Божиќни Пижами За парови,Парови Божиќни Пижами,Женски Божиќни Пижами,Божиќни Пи�

96 " Должина : 62см / 24 : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см / 41.Ако сакате Повеќе ставки За Про

Сезони : Лето Пол : Унисекс Патарн : 4 од џулизирај табела : Големина : 100 Препорачана возраст : 34 Години Бис�

"Опис : Нов Квалитет! 1 Име на производот : Женски Пижами Венс Пижами Со Кратки Ракави Со Големи Димензии �

Женски Принцеза Круг Намалување Свадба Прстен Ангажман Прстен Бендкарактеристики : Користење висококв

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипа на вратот бел�

ДизниМики МаусРазбуди Се, Биди Кул, Биди Љубезен, Повтори Јуниори Висок Врат Резервоар ВрвотАвторски П�

Грижа за накит : Предмети од Gem Stone King, сите доаѓаат во брендирана амбалажа што е внимателно избрана за ку

Кимберли Ален претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка 26х32, насловено "Љубов Д

✤ Материјал : Полиестер Ликра / Спандекс (95% Полиестер 5% Спандекс) ✤ Ширина : 56 инчи широк (142 см) 4 Начин Се

Дизајнер Бел Соларен Кварц Скапоцен Камен Рачно Изработен 925 Сребрен Накит Прстен Големина 10 ОД НИЛАМ С�

Повеќекратна употреба : се користи за таписерии за украсување на домот, ѕидни таписерии, навлаки за крев

✿white strappy sandals womens sport sandals golf sandals for women comfy sandals silver sandals wedding barefoot sandals for women leopard print sandals diamond sandals wedges sandals for

Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Пакет Conte

Scroll