Ново
Време и трајно плетен фустан без ракави

Време и трајно плетен фустан без ракави

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Останете кул и удобно во ова време и плетен фустан. Носете со сандали за обичен ден надвор или пар со чизми за трендовски ноќен изглед. Време и вистинска женска плетена фустан без ракави : Мерења на модели : Висина 5'9,5 ", биста 34" б, половината 25 ", колкови 35". Моделот носи големина S. 95% рајон, 5% спандекс. Женски фустан. Истегнување плетено измислица. Опуштено, стил во стил на замав. Две странични џебови на цвест. Без ракави. Деколте со ребрести лажички. Миди должина, хитови на колено. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво ниско, средно железо.

Главните својства

Избор на купувачот

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

94" Половината : 95cm / 37.Модниот дизајн може да ве направи повеќе и виталностшто добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски

Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед,

Женски Летен Секојдневен Ремен Плажа Здолниште Материјал : Влакна Боја : како што покажува сликата, (пор�

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврста Боја...

Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на наша

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

❤оказии : Совршена целата сезонска колекција! Класични парчиња, кои ви носат удобно, но елегантно искус�

18" рамо : 67см / 26.18" Колк : 136СМ / 53.80" Ракав : 39см / 15.35" Половината : 105см / 41.46" големина : 3хл Сад : 18 еу : 48 велика б

Женски Моден Градиент Печатење Кратки Ракави Шпагети Макси Фустан проверете Ја Табелата Со Големини пр

Функција : Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Об

Големина : S : 4 Велика Британија : 8 EU : 34 BUST : 84 CM / 33.07 '' Weist : 66cm / 25.98 '' Должина : 84cm / 33.07 '' Големина : M : 6 Велика Б

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Ласкање На Пов

13" Должина : 92см / 36.85" должина : 94cm / 37 В Макси Фустан За Вратот За Жени Долг Фустан Секојдневен За Жени Женс

Сезона : umn, зима, пролет, лето Пол : Жени Прилика : Дневно, забава, банкет итн Стил : Елегантен Содржина на п

западни врвови бели врвови за туники за жени излегување блузи за жени секси предни врвови за жени црни в

Женски ноќен клуб моден суспендер ниско намалување на тенок фит торба фустан Материјал : полиестер Боја

Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.65" ГОЛЕМИНА : XXL сад : 10 в

Карактеристики : Секојдневен Фустан,Лабава,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн ,Печатење, Долг Р�

Scroll