Ново
Мустад Зависник Неуспех Hootchie Розова Бела Жига 1oz

Мустад Зависник Неуспех Hootchie Розова Бела Жига 1oz

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 199.84

Дизајниран заедно со зависниот риболов тим во Северозападниот регион На Пацификот, новите Зависници Од Мустад Хучи Грчеви За Грчеви користат висококвалитетни здолништа со лигњи со кука за враќање на кабелот во стилот на асистенција лоцирана во идеална положба за цврсти куки на големи риби. Секоја жига нуди Ултрапоинт технологија На Мустад која ја одржува точката на куката поостра подолго и користи 3х силна кука за зголемена јачина. Мустад Зависник Неуспех Hootchie Жига-Розова/Бела-1/2oz. 4.3 Ултрапоинт Технологија. Опти-Агол Игла Точка 3 X Силна Црна никел заврши.

Главните својства

Избор на купувачот

Јуни Ericка Вес претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 12х12 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Мати�

Автоматски Регулатор На Напон, Регулатор На Напон На Генератор Со Висока Стабилност, Автомобил за Генер

Ако немањето современо светло со прилагодлив кабел не е доволно, треба да знаете дека оваа светлосна те�

Сивата скала претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 14х12 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Подма

Бали Удобност Револуција безжичните градници ви нудат флексибилно вклопување и удобност наоколу...

Кардоне 100% Новите Турбополначи ја задоволуваат зголемената побарувачка за максимални перформанси на в

Сите Холи Морски Карбуратори се дизајнирани да ги исполнуваат спецификациите на Крајбрежната Стража...

Acdelco автоматски пренос жици темперамент ' изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет �

Каролини Богатства SS8188 JMAT Јорки Затворен Или Надворешен Мат 24x36, 36 "L x 24" W, разнобоен Внатрешен Или Надвор

Механички Пумпи За Гориво : 7274 Понтијак Грандвил, 73 Понтијак Боневил, 73 Понтијак Гран Ам, 7374 Понтијак Гра�

Последици Пустелија Војна : Братство На Челик Тежок Оклоп (Т45) овој сет е дел од ГЛАВНИОТ БРАН ЗА Послед�

Оваа преодна колекција на теписи користи еклектичен пристап за подигнување на внатрешните подови...

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Денот На Бабите И Дедовците Ја Сакам Мојата Грама Детска Маица Инктастичен Ден На Бабите И Дедовците Ја

Дали го имате она што е потребно за Да бидете Врвен Мајстор На Бакунин? Потоа соочете се со вашите пријат

Scroll