Ново
Нобл постелнина хотелска колекција лист поставен со врежана цветна шема

Нобл постелнина хотелска колекција лист поставен со врежана цветна шема

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Најголем квалитет на изработка : Направено со ултра мека двојна четкана микрофибер ткаенина, овие ултра кадифен листови се ткаени со најдобрата занаетчиство. Нашите премија предива се два пати потрајни од памукот, целосно без брчки и совршени за сите сезони. Избледи, дамка, ткаенина отпорна на брчки и брчки. Водич за големина : Сет на големина на близнаци вклучува : 1 опремена лист со близнаци : 39 "W x 75 " L x 16 "D1 Twin Twin Flese : 66 " W W X 96 "L1 Стандардна перница : 20 " W x 30 "L сет на целосна големина Вклучува : 1 целосен вграден лист : 54 " W x 75 "L x 16 " D1 Full Flive : 66 "W x 102 "L2 Стандардни перници : 20 " W x 30 "l Set Set Seet Sime Insure : 1 ќор -сокак на кралицата : 60 ​​" W x 80 "L x 16 " D1 кралица рамен лист : 81 "W x 96 "L2 Стандардни перници : 20 " W x 30 "l Set Set Set Set Set : 1 king опремена лист : 78 " W x 80 "L x 16 " D1 King Flat : 90 "W x 102 "L2 King Pemlowcases : 20 " w x 36 "l Калифорниски крал Големина сет на кралот Вклучува : 1 Калифорнија крал вграден лист : 72 " w x 84 "l x 16 " D1 Калифорнија Кинг рамен лист : 108 "W x 102 "L2 King Pemlowcases : 20 " W x 36 "L 4 парче лист поставен 1 поставен лист, 1 рамен лист и 2 случаи на перница. Меки четкани листови со микрофибер. Совршено вклопување за секоја просторија во вашата куќа, спална соба, соба за гости, детска соба и извадете душеци. Карактеристики на луксузни листови со микрофибер : ќе бидете воодушевени од тоа колку се меки и удобни овие луксузни врежани постелнини! Постелните чаршафи за хотели се дизајнерски чаршафи по неверојатна цена. Премиум ткаењето обезбедува крајна во мазна, свиленкаста, пријатна мекост, а модерната врежана цветна шема додава изглед на висок крај на кој било комплет за кревети. Високата врежана цветна шема и низата модерни бои значи дека има сет што одговара на секоја спална соба во вашиот дом! 4 парчиња сет вклучуваат : 1 поставен лист, 1 рамен лист, 2 перници. Листовите имаат вграден лист со длабок џеб од 16 "за преголеми душеци со еластични низ целиот вграден лист за прицврстување.

Главните својства

Избор на купувачот

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, �

Задоволете ги слатките заби на сите со сервирање торта на Нашите Квадратни Црни Лилјаци Хартиени Чинии

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични Џеј птица уметнички дела Прославете Го Божиќ со Оваа Божи�

Ова е Сребрен Додаток За Срце Вистинска Метална Кожна Јака За Кучиња Портокал 24 Квалитет направен дизај

Редење биро послужавник не бара мислења Купишта хоризонтално на уникатен редење слотови за" едно парче

Чувајте го вашето мало милениче здраво и среќно со Оваа Хигинс Зајачка Храна Торба од 4 килограми...

Сите Холи Морски Карбуратори се дизајнирани да ги исполнуваат спецификациите на Крајбрежната Стража...

Совршено големина за секоја просторија во вашиот дом, Кабинетот За Акцент На Море зрачи со крајбрежна е�

Подгответе се да ги запознаете најљубезните мали мачиња досега СО ПЛУШКРАФТ двајт МИНИ Маче Кадифен Иг�

Викерман 3 " Пиштол Метал 4Заврши Топката Украс Во Собата Овој комплет вклучува мат, сјајни, сјајни и свет

Scroll