Ново
Шат-шкурка на кука и јамка Триаголник 80 × 80 × пескава диск Шатпепер 40-400Grit

Шат-шкурка на кука и јамка Триаголник 80 × 80 × пескава диск Шатпепер 40-400Grit

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Карактеристики : *3- 1/8 инчи 80 mm x 80 mm x 80 mm, вклопување 3-1/8 инчен триаголник осцилирачки мулти-алатки за пескарење со повеќето брендови на осцилирачки мултитоли на пазарот.*Имаат абразивни, абразивни, абразивни абразивни, абразивни оксид оксид, абразивни, абразивни, абразивни, абразивни, абразивни, Издржлив и анти-статички, поголемиот дел од решетката, пофинот на полскиот ефект.*Кука и јамка за поддршка на јамки, лесни и брзо да се залепат на Sander-дизајнот на влошки за триаголник за пескарење помага да се достигнат тесните агли за ефикасно отстранување на материјалот .*Широка апликација - најсоодветно дрво за пескање, користете 40/60/80 решетка за грубо дрво, користете 120/150/180 решетки за општо дрво, користете 240/320/400 решетка за конечна завршна обработка на дрво, исто така можете да го UE За отстранување на 'рѓа, полирање метал, пластика, кожа, гума, стакло и така натаму.*Осцилирачката мултитулна шкурка со подлога за пескарење на триаголник е совршена за лак за дрво, исполнување на потребата во повеќенаменски пескарење на тврдо дрво, како што се даб и жолт бор или зграда табли како иверица. Спецификации : Име на производ : Триаголник Шандматеријал : Алуминиум оксидколер : Red Size : 3- 1/8 инчи (80 mm x 80 mm x 80 mm) решетка : 40#, 60#, 80#, 100#, 120#, 120#, 240#, 320#, 400#Погодно за : Пескарење, отстранување на 'рѓа, количина на полирање : 20pcspackage Содржина : 20 × Триаголник Sandpapernote : 1.Transition : 1cm = 10mm = 0,39inch.2. Вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.3. Ве молиме, дозволете мала рачно девијација за мерење за податоците. 20pcs кука и јамка Триаголник шкурка 80 × 80 × 80мм пескава диск шкурка 40-400 Grit.

Главните својства

Избор на купувачот

LG K3 Folio Pallet The Телефонски случаи Три странични џебови за кредитни картички, визиткартички и други дневни

®Прилика : Погоден За секојдневен изглед и секоја пригода, како што се дом, канцеларија, теретана, семеен

Разновидниот стил е тука од Georgeорџ во кој има шорцеви за пливање кои се удобни како удобни секојдневни ш

Bellissimo Art 'Black and Yellow I' Canvas Art Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметн

Кордурите со висок пораст на славните розови жени се вклопуваат низ бутот и се разгоруваат од коленото �

Морски накит, е вешто направено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна бела боја,

Оваа тенда што може да се повлече ќе биде идеална за употреба пред прозорецот, на терасата, балконот или

Влезете во празнично расположение со оваа празнична капа на Дедо Мраз со тело и кадифен манжетен...

Кузмарк Розова Кожа колба одличен празник, роденден, бизнис или идеја за подароци секој ден Розовата ко�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Мини Часовник За Автомобили,Часовник За Автомобили,Електронски Кварцен Часовник Креативни Автомобилс�

Бојата и буквар во боја е врвен квалитет, 100% акрилна обвивка која обезбедува одлична скрие и адхезија со

Uxcell 510 Ohm 1w € 5% Толеранција Оска Олово Метал Оксид Филм Отпорник 100 Count Metal оксид филм отпорници надминува�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

1 пара Чорапи ЗА Бебиња 3Д Цртани Животни Подни Влечки Меки Чорапи Од Цевки За Момче и Девојче Големина ш�

Scroll