Ново
Женски Врвови V - Вратот Обична Блуза Цветни Женски Кошули Мода Со Кратки Ракави ВИОЛЕТОВА XL

Женски Врвови V - Вратот Обична Блуза Цветни Женски Кошули Мода Со Кратки Ракави ВИОЛЕТОВА XL

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 207.84

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Цветен. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 92см/36,22" Должина : 71см/27,95" Големина : М САД : 6 БИСТА : 96см/37,80" Должина : 72см/28,35" Големина : Л УС : 8 Биста : 100см/39,37" Должина : 73см/28,74" Големина : XL САД : 10 биста : 104см/40.94" Должина : 74СМ/29.13" големина : ххл сад : 12 биста : 108см/42.52" должина : 75см/29.53" големина : Хххл сад : 14 биста : 112см/44.09" должина : 76см/29.92" големина : ххххл сад : 16 биста : 116см/45.67" должина : 77см/30.31" ГОЛЕМИНА : хххххл сад : 18 биста : 120см/47.24" должина : 78см/30.71" летни врвови за жени. Полиестерски Материјал,Краток Ракав V-Вратот Дизајн. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

Главните својства

Избор на купувачот

Сезона : Лето и Fall Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење

Жени Мода Лето 2022 Круг Вратот Пуловер Печатени Краток Ракав Врвот Блуза Оваа ткаенина за кошула Со Крат�

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер, Лесни, Меки и Удобни за Носење...

Перење : машинско перење или рачно Перење / Сушење На Линија / Не Избелувајте.Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б�

Апепал Блузи За Жени Печати Краток Ракав Vвратот Маици Повик Тренингот Врвови Жените Врвови Информации

Материјал100% Полиестер.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Блузи, Женски Блузи И Блуза Жени Шарени Маи

Сезона : сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Должина на ракавот : краток ракав...

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Сезона : Винтергендер : женски материјал : Полиестерокција : дневно, секојдневен стил : Секојдневен Содрж

Женски Повик VВратот Лабава Печатени Кратки Ракави Блузи Маици Блуза Оваа Модна ткаенина за кошула Со К�

02" должина : 75см / 29.62" ДОЛЖИНА : 74см / 29.Шема Type : Print Collar : Vneck1.96"Големина : XXL САД : 12 велика британија : 16 Еу : 42 �

Женска Модна Печатена Работна Униформа со Џебна Маица Со Краток Ракав Ве молиме, Не Само Упатете Го Води

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Дизајн : Разли�

Женски Врвови Мода Жени Краток Ракав Градиент Боја Кошула Лето Печатење Чипка Шупливи Завој Блуза Пови�

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа елегантно! Носете ја �

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

67 "Ракав : 64см / 25 Уживајте Во Вашето Време За Купување! Мојот Dear JGGSPWM Жените Паѓаат Долги Ракави Возбудува

Женски Врвови Цврсти Ракави Пуловер Елек Резервоар Култура Кошули Карактеристики : 1.It изработен е од ви

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно Ласкање На Повеќето Типови На Тело Дизајн : Секојдневн

Scroll