Ново
Звук доказ за памучна акустична пена стоп апсорпција на сунѓер студио KTV звук звук

Звук доказ за памучна акустична пена стоп апсорпција на сунѓер студио KTV звук звук

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 399.84

Звук доказ памучна акустична пена Стоп за апсорпција Сунѓер Студио KTV Sound Proof Спецификации : Материјал : Spongesize : 25x25x5cmapplied to : Studio, Piano Room, Drum Room, Anchor's Room, Home Theater, KTV, простории за состаноци, простории за инструменти, итн. Висока густина; звучни ефекти, погодни за студио и KTV итн. Може, на пример, Basstrap се комбинира заедно со другите производи, кој се состои од широк опсег на опсег, ефектот е многу добар. Забелешка : Ве молиме, дозволете грешка од 1-5мм. Да се ​​направи разлика помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува реалната Боја на предметот. Благодарам! Пакетот вклучува : 1 x Специјален материјал од звук изолирана пена : еколошки, не му штети на еко-системот по употреба и не ослободува хемиски мириси. Одлична издржливост : издржлива и долга услуга еази за инсталирање и. Применливи сценарија : модерен и неутрален дизајн погоден за сите возрасти.

Главните својства

Избор на купувачот

Предност : 100% алуминиумски мултиwallид EST дизајн е совршен лилјак за играчи кои бараат врвен алуминиумски

Облечете го вашиот кауч со оваа прекрасна впечатлива акцент Текстурирана луксузна перница...

Туш врата со полици Ove Decors бесконечен 78 13 / 16 in Тампа со тампа без врата за туширање со шарки со панел на па

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Оваа перница е дел од колекцијата Art Decoratif, создадена од Клај и компанија Достапно во низа убави избори з�

Уметник : Јан Panicosubject : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано платно уметност О�

Целата наша фотографска уметност започнува како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Копчето надолу кошула што е лесно да се грижи, бидејќи е удобномашината што може да се пее и може да се но

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како �

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од Ние нудиме изобилство н

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Sweet Nothings е линија на чоколади значително намалени во маснотии, заситени масти, шеќер и калории.Ова е овоз

Понудете празнични удари или ладни коктели во овие великодушно големи класични црвени пластични чаши К

Запечатените делови за електрична енергија обезбедуваат иновативни дизајни, користете водечки матери�

Навидете се на „Чуварите на Кливленд“ во стил со оваа маица со диви терени Оваа величествена мета има в

Уметник : Алан Блаустисубјект : Флоралстајл : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платн

Божиќни Перници Покриваат Декор Куќиште За Перница Софа Капак за Фрлање Перница 1pcfeartes : нов материјал : �

Овие прекрасни и удобни симпатични Екипажи се идеални за носење во посебна пригода како што се Годишнин

Девојче Шерпа јакна Оваа виткана јакна Шерпа е направена од пријатна материјал Шерпа и ја наградува со �

Без разлика дали спиете или трчате работи, сигурно ќе го сакате супер мекото, супер пријатно чувство на �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Директно од првата табела на Галактичката империја до вас е оваа висококвалитетна Војна на Starвездите Ц�

Платежното здолниште на правда за правда ќе биде А+ во гардеробата за враќање во училиштата на вашата мо

Запознајте ги вашите нови омилени активни панталони од КШвајцарија Со нивното меко, четкано чувство и д

МОНТАНА Лименки ЗЛАТОТО обезбедува врвно ракување, идеално за фотореалистички дела Оваа разноврсна бо�

Scroll