Ново
Сомерсет Копче 1 Единечен сет на драперии и хардвер, 42 -120 Погласено масло трие бронза

Сомерсет Копче 1 Единечен сет на драперии и хардвер, 42 -120 Погласено масло трие бронза

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 135.52

Овој класичен лумино 1-инчен дијаметар Сомерсет метална позлатена единечна шипка има висококвалитетно сјајно четкано масло однесено бронзено завршување. Тој е компатибилен со завеси во џеб или гром во стил, чистачи или замав, работи добро со клипови за драперии (продадени одделно) и има проширување на ширина од 42 до 120 инчи. Секое финале ја истакнува класичната форма на копчето и со светло и темни нијанси со прекрасно висококвалитетно сјајно четкано масло однесено бронзено завршување. Финишот координира беспрекорно со постојните парчиња мебел, осветлување, тела и додава карактер во секоја просторија. Вклучено со овој сет е 1-инчен метална позлатена единечна шипка, две декоративни финални парчиња на Сомерсет Копче, три цврсти држачи за монтирање, завртки, сидра на сув ид и упатства за инсталација. Проекцијата за прилагодлива заграда (од wallид до крај на заградата) е 3,5 до 4,5 инчи. Алатки што ви се потребни за инсталација : молив, мерка на лента, вежба или шрафцигер. Чиста/прашина со малку влажна или сува крпа. Финалето на металното позлатено Сомерсет е класично и без напор го додава изгледот на секоја просторија во вашиот дом. Шипка за драперија со дијаметар од 1 инчи. Телескопи од 42 до 120 инчи. Материјал за шипки : метал. Заврши : Помнено четкано масло ја нанесува бронзата. Lumino Single Drapery Rod Set. Две декоративни финалиња на Копче Сомерсет. Вклучува 3 цврсти загради. Вклучен хардвер за монтирање (завртки и прицврстувачи на dryидот). Вклучени упатства за инсталација. Сигурно да се координираат добро со постојниот декор, кои се нијанси на топли неутрали, бронза, копири, сиви и блуз на морнарицата. Лесен за инсталирање. Координирање на прстените на клипот и акциите што се продаваат одделно. Користете малку влажна крпа за чистење.

Главните својства

Избор на купувачот

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точ�

Барате одлична поддршка за грбот? Столот ОД Серијата ПОЗИ НА ОФМ обезбедува флексибилност и структура ш

Ставете го вашето софистицирано чувство за стил на целосен приказ Оваа прекрасна колиба за пишување зр�

Решетката И Крило Собранието Еделман Елита 2053v Решетката И Крило Собранието Секоја компонента на сите с

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични Доберман пинчер уметнички дела Овој Бел Кујнски Комплет з

Регулатор на прозорецот за напојување Регулатор На Прозорецот Се Вклопува Изберете : 19992005 ПОНТИЈАК ГРА�

Задоволете ги слатките заби на сите со сервирање торта на Нашите Квадратни Црни Лилјаци Хартиени Чинии

Одликувајќи се со меки мотиви во внимателно курирана палета на бои, Колекцијата Хатавеј ја доловува суш

Завршете ја вашата трпезарија, ресторан или двор со овој шик комплет маса и стол Овој шарен комплет ќе д�

Нашиот фокус на прецизно вклопување, материјали со врвен квалитет и трајни перформанси е причина за наш

Налепниците За повеќекратна Употреба се лепат на повеќе површини и се отстранливи и еднократно...

Каролини Богатства BB1037BLBNPW1414 Burlap Пеперутка И Кафеава Платно Ткаенина Декоративна Перница BB1037, 14 Hx14 W, Пеп

Редење биро послужавник не бара мислења Купишта хоризонтално на уникатен редење слотови за" едно парче

Опис на брендот : Ниту Една Работа На Сопирачките не е завршена без замена на потребниот хардвер за сопи�

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови...

Нахранете Птици, а не верверички, Со верверицаХ1, фидер за птици отпорен на верверица, со метален лизгачк

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Соберете Црна И Сива Типографија Врамена Ѕидна Уметност ве потсет�

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранов

MSHHIPC Хинди СрцеЗлато / Розова Најлон Ремен Часовник Од Manoush За Жени 1 Компјутер Види MSHHIPC Хинди СрцеЗлато

Карактеристики јасна сијалица за замена."месечини" клин база светилки.Клин база.Сијалица база т5 клин.Бо

Ова е Сребрен Додаток За Срце Вистинска Метална Кожна Јака За Кучиња Портокал 24 Квалитет направен дизај

Визии За Соништа врата за туширање или када нуди стил што го одзема здивот за вашата област за туширање..

Првото Предупредување SFA250 Пронаоѓач На Изгубени Ставки ви овозможува лесно да го поставите растојание�

Scroll