Ново
Алмај Сенка За Очи

Алмај Сенка За Очи

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Интензивна Јас-Боја, Задебелени Голи, Прав Сенка, Леска, Блистер Пакет 0.12 МЛ цел ден носат. Хипоалергично. Ја интензивира бојата на вашите очи. Целодневно носење; боја што нема да се набори или избледи. Комплетирајте го изгледот со координација. Алмај интензивна маскара во боја и ајлајнер. Хипоалергично. Офталмолог тестиран. А со нас и не-американски компоненти. 1. Нанесете ја долната сенка низ целиот капак. 2. Измешајте ја централната нијанса во бразда. 3. Изметете ја горната нијанса на коската на веѓите за да ја истакнете. Важно : Никогаш не користете ако окото е повредено, иритирано или заразено. Веднаш консултирајте се со очен лекар во случај на повреда. Секогаш ракувајте и применувајте внимателно и санитарно. Не го разредувајте производот со додаток или споделувајте со другите. 0.12 мл (3.4 г) Њујорк, ЊУЈОРК 10017 2012 Алмај, Ад. Дист. Целодневно носење. Хипоалергично. Ја интензивира бојата на вашите очи. Целодневно носење; боја што освои бразда или бледнее. Офталмолог тестиран. Насоки : 1. Нанесете ја долната сенка низ целиот капак. 2. Измешајте ја централната нијанса во бразда. 3. Изметете ја горната нијанса на коската на веѓите за да ја истакнете. Комплетен изглед со координативна маскара и ајлајнер. Состојки : мика, Бор Нитрид, Диметикон, Бизмут Оксихлорид, Силика, Цинк Стеарат, Полиетилен, Диизостеарил Малат, Полиглицерил-4 Изостеарат, Полиметил Метакрилат, Најлон-12, Силика Силилат, Лаурил Метакрилатегликол Диметакрилат Кроссполимер, лецитин, Диметиконол, Метикон, Лаурил Пегпг-1818 Метикон, Феноксиетанол, Сорбинска Киселина. Може Да Содржи (+- : Мика, титаниум Диоксид [CI 77891 [Врзани, Бизмут Оксихлорид [CI 77163, Железни Оксиди [CI 77491, 77492, 77499, Ултрамарини [CI 77007, Кармин [CI 75470, Хром Оксид Зеленчук [CI 77288, Железен Фероцијанид [CI 77510, Жолта 5 [Ci 19140, СИНА 1 [ci 42090, Црвена 40 [Ci 16035, манган виолетова [Ci 77742.,.

Главните својства

Избор на купувачот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Информации за производот : применлив бренд : Apple Style : заден капак материјал : имитација на кожен стил : Лук

Материјал100% Полиестер Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам...

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

27 "Должина : 74см / 29.✚ Доколку имате некаков проблем со превозот или услугата, слободно контактирајте не �

Повод : Секоја пригода Пол : Девојки Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не конта

Не треба само да го земете нашиот збор за тоа, бидете сигурни содржината на благородни метали во овој пр�

Одете црвено за поддршка на вашите најблиски со нашиот, Го Сакам Мојот Татко Срце Здравствена Свест Дое�

УЖИВАЈТЕ ДО 30 ДЕНА : закачете го овој миризлив освежувач на воздухот во форма на дрво и уживајте во 30 ден�

СНАБДУВАЊЕ Фен Прекинувач Одговара Фрижидер Фен Фригидер 134813664 Прекинувач За Сушење Ова не е ФРИГИДЕР о

Памучни платнени еспадрили Од Долче и засилувач Габана со иконска апликација за плакета Кожа и кабел по

Хсц ХемпденСиднеј Колеџ Тигри Тато Руно Дуксери Дуксери Канелени Средниовие Дуксери Од Руно Од Колеџ г�

87 Фустан Должина : 51.19 Ракав : 20 ИЗГЛЕД : фустан од деколте со долги ракави, еднобојна боја, дизајн на стегн

Купувате висококвалитетни делови Сите наши делови се тестирани за квалитет и издржливост за Американс�

Scroll