Ново
Без граници јуниори фустан со рафле, големини XS-3XL

Без граници јуниори фустан со рафле, големини XS-3XL

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 256.48

Ветре, флерт и забавно… сè што сакате во летен фустан! Облеката за рафли со нечистотија на границите не ја доловува леснотијата на сезоната со лизгање и одење и стилски и стилски шарм. Акценти на чипка од капчиња, асортиман за печатење и полите на руфли се само неколку од причините што ќе паднете за овој фустан без ракави. Одете на WOW и лизнете го на соло или облечете го со патики и тексас јакна. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина М. Fit : Fit и Flare. Должина : . Мини фустан; 35 ”долг од висока точка на рамото за затворање на големината M. : стил на пуловер; Прилагодлива вратоврска на вратот. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Длабока V-врат; обликувани чаши од градник; Акцент на чипка од капчиња на половината и грбот; еластичен грб; Ниво на полите на руфли; малку чиста; печатење на сите; нелиран. Облека за рафле за јуниори од без граници.

Главните својства

Избор на купувачот

Уживајте да ставате неколку милји зад вас во стил и удобност со Skechers Gratis шетајќи чевли Нежните синтетич

Високо издржлива и отпорна на вода, нашиот оддел 1, прво квалитетен стаклен порцелански плочка е совршен

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Додадете малку разигран стил во вашата гардероба за пливање со пливање со овие машки пливање стебла од G

ДИЏЕЈ Мочуриште МОЧУРИШТЕ Е ДИЏЕЈ повеќе од 17 години и тој ја презеде титулата ШАМПИОН НА ДМЦ ВО САД во 19

Дајте му стил на суперхерој со Оваа 2Парче Графичка Кошула И Комплет Шорцеви, потребна облека за секој е�

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Не е тајна дека потта е тука за да остане Заштедете простор за уште еден пријатна мора да ја имате со исе�

Каролини Богатства CJ1004XPTHD Буква X Почетна МонограмТан Точки Пар На Тенџере Носителите, 7,5 HX7, 5 W, разнобој�

Воведување на Креирај го од Tabric Editions, Inc… .Просена ткаенина дизајнирана да ја инспирира креативноста пр�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за BMW 335 2021, дизајнирани прилагодени вкло

Scroll