Ново
Холи Перформанси 0-Карбуратор

Холи Перформанси 0-Карбуратор

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 7375.20

Сите Холи Морски Карбуратори се дизајнирани да ги исполнуваат спецификациите на Крајбрежната Стража. Морски карбуратори системот за мерење гориво е калибриран за да се компензираат уникатните оптоварувања на моторот што се наоѓаат на чамците. Цевките за вентилација Во Стилот Ј го насочуваат горивото/испарувањата назад во карбураторот за безбедно работење додека се на груби води. Морскиот карбуратор Холи 0-9022 е дизајниран со универзална калибрација добро за морските мотори каде што е потребен механички секундарен модел 4150 4bbl СО рачно задавувањесите Морски Карбуратори На Холи се дизајнирани да ги исполнуваат спецификациите на Крајбрежната Стража. Морски Карбуратори системот за мерење гориво е калибриран за да се компензираат уникатните оптоварувања на моторот што се наоѓаат на чамците. Цевките за вентилација Во Стилот На Ј директно истурено гориво/испарувања назад во карбураторот за безбедно работење додека сте на груби води.Мдл 4150 800ЦФМ Д/П Маринеголд Дихромат Финиш За Отпорност на Корозија со Класичен Изглед Универзална Морска Калибрација Рачно Задавување За Прецизна Контрола На Ладно Стартување Механички Секундари За Одлични Перформанси Забрзувачки Пумпи За Дополнително Гориво При Почетно Забрзувањедуални Влезови За Гориво За Постојан Голем Волумен Цевки За Вентилација Во Стилот На Испорака На Гориво Се Среќава Со Крајбрежната Стража СПЕЦИФИКАЦИИ ЗАШТИТА ОД ИЗДУВУВАЊЕ НА ВЕНТИЛОТ За НАПОЈУВАЊЕ 100% Тестиран На Влажен Проток За Да Се Увери Дека Пристигнува Подготвен За Извршување На Перформансите На Дупката На Карбураторот 0-9022 Карбуратор Дополнителни Функции Заврши : Златен Дихромат.

Главните својства

Избор на купувачот

Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи �

Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка ❀ СОВРШЕН БОЖИ�

Каролини Богатства BB2921 JMAT Ирски Волчјак Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде М

Функција : 1 Погонскиот мотор започнува непречено и го прави возењето поудобно.2 Силна моќ на качување, н�

Домашна Кралица донесе за вас декоративен килим за вашата канцеларија, студентски дом, ден, дневна соба,

89 Yt Bust : t32 Мтбуст : т104пресврт : т70 Lt Bust : t109пресврт : t75 Женска Големина(См) 1Јака За Кучиња 2 XLt Bust : t130пресврт

Изберете совршен подарок за вашите деца со нашата смешна И стилска Колекција Облека За Ноќта на Вештерк

Овој Кадифен Мини Украс е со забавна големина и без разлика дали ги украсувате салите, украсувате дрво и

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

наша цел е да ви обезбедиме симпатична, забавна и трендовска Соодветна Маица што можете да ја носите во �

3д Унисекс Дуксери : шарените дуксери напредна технологија ЗА 3д печатење, го прават дуксерот со качулка

2" Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика британија Големина : 12 Еу Големина : 38 Биста : 100см / 39.5" ПОЛОВИНАТА :

Тим Италија фудбал љубовник Дете Долг Ракав Маица со потресени знаме На Италија и фудбалска топка вели �

Оваа примамлива Оригинална Ѕвезда К Форма на Срце 6мм Симулираше Розов Турмалински Бајпас Прстен, доста

Оди, ГерманијаФудбал, Фудбал Долг Ракав Ползавец Inktastic Оди, ГерманијаФудбал, Фудбал Новороденче Долги Р�

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

Симпатична Голема Нога Мојата Прабаба Ме Сака Ползавец Со Долги Ракави, совршен роденденски подарок за

Црешите од курва помагаат да се избегне непријатност со поддршка на нормалниот воспалителен одговор на

Табела со големина : (см / инч) Големина(см)tttt T T XLt Length : t47t Hip : t7692пресврт : t6282 2 XLtlengh : t48t Hip : t8096пресврт : t6686...

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и т

Генерации квалификувани занаетчии ја обликуваа декоративната инспирација зад овој традиционален тепи

Големина Табела : Големина : XL Биста : 108cm / 42.52" ракав : 19cm / 7.48" Рамо : 40cm / 15.75" Должина : 75cm / 29.53" Големина : XXL Б�

Описr r дали сеуште сте вознемирени од нередот во кујната или бањата? Оваа решетка за организатори ќе ви �

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

[Топли совети : ]ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите!!! Ако имате как�

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих..

Одење Голф со Мојот Афиондеца голф Бебе Лигавче, одлично за славење на игра на голф со Дедо...

Ви благодариме за изборот на нашата продавница! Со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме квалитетни сто�

Топол, смел нордиски племенски дизајн ткаен во богати, природни бои Неговиот потресен ефект на четка да�

Scroll