Ново
Грузија Подигање FLXpoint УЛТРА Композитни Пети Водоотпорен Работа Подигање Големина 10

Грузија Подигање FLXpoint УЛТРА Композитни Пети Водоотпорен Работа Подигање Големина 10

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Изграден со инјектирана обликувана конструкција, ВОДООТПОРНАТА работна чизма Со Ултра композитна врвка На Прстите е флексибилна работна чизма преполна со удобни карактеристики. Кожниот горен дел отпорен на сол на оваа издржлива работна чизма е опремен со водоотпорна мембрана и обложен во материјал што ја отстранува влагата што дише. Има Композитно капаче за прсти, Дизајнирано да одговара на обликот на стапалото, така што вашите прсти имаат повеќе простор за движење додека сеуште ги исполнуваат стандардите за влијание И компресија НА astm F2413.Внатре е нашето Јадро За Удобност следно генско подножје, отстранлива влошка од мемориска пена со индивидуални столбови на јадрото на удобноста што апсорбираат удари и канали за проток на воздух за ладење.Основата на оваа неметална работна чизма се состои од стебло од фиберглас за поддршка на лакот, среден ѓон ОД СТП, стебло ОД ТПУ со 3 краци за продолжена повеќенасочна стабилност и надворешен ѓон на петицата дефиниран ОД ТПУ. Ги исполнува стандардите ЗА електрична опасност ASTM F2413 за безбедносни чизми.Ако ви треба водоотпорна композитна чизма за прсти со флексибилност и удобност, пробајте Ја ГРУЗИСКАТА ЧИЗМА FLXPOINT ULTRA. Грузија водоотпорен систем. Целосно зрно СПР сол-отпорна кожа. Обликувана со вбризгување, беспрекорна конструкција за 100% водоотпорна заштита. Целосно обложен со материјал што ја отстранува влагата што дише.

Главните својства

Избор на купувачот

Со нивниот класичен стил на џогер и ретро вибрации, овие џемпери се вистински оригинал на Ханес Одликув�

2Пакет Dpt 2 1 / 4 Инчен Влажен Дијамант Јадро Дупка Дупка Видов За Бетон И Асфалт, 21 / 4" Дијаметар x 16" Должина

Краток опис не е достапен на Britenway Најдоброто пукање на шофершајбната Сончев стакло : Лесна примена прек

Она што е одлично за потписот на Леви Строс директно отворање на нозете Подигнување и инсејм : среден по�

Од 80 тите до вас, сандалите од желе прават кам бек и момче, се радуваме! Овие сандали со лесно носење го ра

Одлично за опашка, концерти и излети, оваа табела со луксузни задници има тимови бои и логоа Оваа табела

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Колк е да се биде квадрат со каваи коцки кадифни! Нивната симпатична форма на коцка е совршена за редење

Скулптурирајте го тревникот безбедно и лесно со новиот и подобрена плескавица ЕдгерЧопер Ергономската

Опис : Стакло Ветер Ѕвоно Со Јапонски Стил Модели изгледа тоа дава елегантен звук кога има ветер.печатен

Папките со висок сјај на џем и плик 2 џебни папки се одлични за училиште, канцеларија, дома и многу повеќе

Враќање во 70 тите; Алекс фармерките на ЕВ1 во ретромијалник за миење, спарени со модерни деструирани дет�

Хм Леле Работите само што добија 100% подобро со cuer Eye Wynn Counter столче! Дизајнирано со едноставна модерна си�

Овој пакет со пакувања за девојки Reebok Girls Glacier Shield е направен за оние кои се секогаш во движење! Овој палт�

Уметно изработено во полиран дизајн на филигран со лозови, нашиот бенд Стерлинг Сребрен прстен е беспре

Безвременскиот дизајн и класичните бои го отелотворуваат овој исклучителен килим Користејќи нијанси н

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Прославете го совршен пар! Оваа хумористична честитка за годишнини се одликува со две чорапи со глупави

Излези таму Дожд, кал, капки, што и да сте во, самитот Survivor за i Phone 7 е изграден за да преживее...

Scroll