Ново
Студената индустрија избрана фраза за семејно пријателство графичка уметност нерасположена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Кејти Дукет

Студената индустрија избрана фраза за семејно пријателство графичка уметност нерасположена уметничка печатена wallидна уметност,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : цветни, цвеќиња, цвет, ботаничка, калиграфија, фраза. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Кејти Дукет.

Главните својства

Избор на купувачот

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

Данко Данко 89249 Универзален Пренасочувач На Када, Четкан Никелуниверзален; со пренасочувач; Финиш : Четк

Карактеристики : * Направено Од остар абразив на алуминиум оксид кој обезбедува зголемен век на траење, �

1200 Вати Врв Моќ 4 Канал Ултра Компактен Морски Засилувач Опис Овој Морски Засилувач може ДА се пофали Со

Ажурирајте го вашиот деловен канцелариски декор додека им обезбедувате на гостите удобно седење со Ово

Материјал : Примарна Чистота : 14кстоун Тип 1 : Кубна Цирконија (ЦЗ)Камена Боја 1 : Количина На Белиот Камен 1

69 Советува Возраст : 03 Месеци.72 Биста : 24 Материјал : Изработен од висококвалитетен 70%памук, 22% полиестер, 8

Добредојдовте во нашата продавница! Ние сме специјализирани за домашен текстил многу години Ние придон

Креветот На Шумскиот Кревет има прекрасно детални соодветни заштитни шини и крајни панели...

Детали за производот.Пол : мажи / жени / деца : Деца : 100170 Возрасен : XXS8 XLMaterial : 88% полиестер + 12% спандекс, е�

Scroll